MANICURE HYBRYDOWY Z MARKĄ COSMETICS ZONE - PO UCZULENIU !!

By Karolina ZIelińska - 14:38

Witajcie kochani :) 

Jak dobrze wiecie swoją przygodę z manicurem hybrydowym zaczęłam ok. 2 lat temu. Po 8 miesiącach stosowania lakierów hybrydowych marki Semilac nabawiłam się uczulenia o czym opowiadałam TUTAJ. To był dla mnie dość traumatyczny okres. Trudno było mi się rozstać z tym co tak bardzo lubiłam robić, dlatego postanowiłam szukać dalej. Nie poddawałam się. 


Minął już prawie rok odkąd ostatni raz robiłam manicure hybrydowy. Zwykłe lakiery nie dawały mi tej satysfakcji, dlatego postanowiłam coś z tym zrobić. Czytając różne posty, przeglądają fora internetowe oraz oglądając filmiki na YT natknęłam się przez czysty przypadek na markę Cosmetics Zone, która w swojej ofercie posiada lakiery hybrydowe z formułą 3 Free. To bezpieczna formuła dla alergików, bez dodatku formaldehydu, toluenu i DBP. Postanowiłam więc zamówić najpotrzebniejsze produkty do wykonania manicure hybrydowego. Zamówiłam więc bazę, dwa kolorowe lakiery, top, drewniane patyczki, oliwkę do paznokci, blok polerski, pilniczek, cleaner, aceton, waciki bezpyłowe, efekt kopciuszka oraz lampę led 48w. 


Miałam kilka obaw ponieważ po ostatnim uczuleniu bałam się zaryzykować, ale stwierdziłam, że albo się uda, albo nie. Od nałożenia lakierów minęła właśnie 2 doba. Póki co na razie jest wszystko ok - paluszki mnie nie swędzą, nie są zaczerwienione ani spuchnięte, nie mam ropnych pęcherzyków ani obrzęków. Mam cichą nadzieję, że się uda. O wszystkim będę was informować w tym poście, będę go co jakiś czas aktualizować i dawać Wam kolejne wskazówki. Trzymajcie za mnie mocno kciuki. 


Produkty, których użyłam do wykonania powyższego manicure hybrydowego to :

- blok polerski 
- pilniczek 180/240 
- waciki bezpyłowe 
- cleaner 
- patyczek drewniany 
- baza 
- lakier hybrydowy kolor NP4 Pink Doll oraz PST4 Dusty Pink 
- top
- lampa led 48 w

Koniecznie dajcie znać jakie mieliście przygody z uczuleniem na hybrydę. Jestem bardzo ciekawa waszej opinii :)  

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3