FARBA DO WŁOSÓW PASTEL COLOR Z JOANNY - SREBRNY

By Karolina ZIelińska - 13:54

Witajcie moi kochani :)

W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Farbę do włosów Pastel Color - Srebrną od firmy Joanna. Tą farbę możecie zakupić już za ok. 6 zł.


Farba została umieszczona w poręcznej saszetce o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 35 g. To idealna koncepcja na pastelowe barwy na włosach w szybki i łatwy sposób. To kolor półtrwały do 10 myć. Produkt ten nie zawiera utleniacza i amoniaku, przez co są bardzo łagodne dla struktury włosów. Najlepszy efekt zaobserwujemy na jasnych/rozjaśnianych włosach. Gama kolorystyczna jest bardzo duża także każdy z Was znajdzie odpowiedni kolorek dla siebie. 

PRZED : 


Ja ze swojego jestem bardzo zadowolona. Wybrałam farbę w kolorze srebrnym, to mój ulubiony kolor. Farba idealnie pokryła jasne włosy, jednak naturalnego odrostu niestety nie. Ale efekt pomimo to jest szokujący, delikatne ombre. Utrzymuje się na włosach do 10 myć, ale i tak mimo te pozostanie z nami na dłużej. Kolor do końca się nie spłukuje. Ogólnie jestem zadowolona z efektu końcowego i na pewno wypróbuję również inne kolorki. Polecam z czystym sumieniem. 

PO 
 

  • Share:

You Might Also Like

2 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3