FARMONA SUN BALANCE BALSAM DO CIAŁA W SPRAYU PRZYŚPIESZAJĄCY OPALANIE

By Karolina Zielińska - 13:50

Witajcie kochani :) 

W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Balsam do ciała w sprayu przyśpieszający opalanie marki Farmona, który zakupiłam jakiś czas temu w mojej ulubionej perfumerii internetowej Iperfumy.pl w cenie 10.00 zł.


Balsam został umieszczony w plastikowej buteleczce o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 200 ml. Buteleczka posiada atomizer dzięki czemu możemy odmierzyć odpowiednią ilość produktu na dowolną część ciała. Aplikacja bardzo szybka i łatwa. Produkt rzeczywiście przyśpiesza opalanie, co gwarantuje nam producent. Jest bardzo wydajny i trwały oraz zakupić go możemy w przystępnej i atrakcyjnej cenie. 


Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność
+ wydajny i trwały 
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ buteleczka z atomizerem
+ przyśpiesza opalanie
+ atrakcyjna i przystępna cena 
+ szeroka dostępność 

Minusy :
- brak 


Kilka słów o firmie :
Spółka Farmona Natural Cosmetics Laboratory została założona w 1997 roku w Krakowie. Jej bogata oferta obejmuje ponad 450 preparatów kosmetycznych, które dzięki swojej wysokiej skuteczności i bezpieczeństwu cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Należy dodać, że Farmona prowadzi również luksusowy hotel Business & SPA. Farmona kładzie ogromny nacisk na badania i rozwój. Wszystkie kremy, szampony, żele pod prysznic i inne produkty tej marki są wytwarzane na podstawie najnowszych osiągnięć z dziedziny dermatologii, farmacji i innych nauk. Kosmetyki Farmona wykorzystują wspaniałe właściwości roślin. Zawierają ekstrakty z kasztanowca, nagietka lekarskiego, zielonej herbaty, wanilii, liści oliwnych i innych roślin. Wybór składników poddany jest bardzo surowym kryteriom - Farmona była pierwszą tego rodzaju polską firmą, która wdrożyła normy GMP (Good Manufacturing Practice). Produkty Farmona stały się z biegiem czasu synonimem efektywności, innowacji i bezkompromisowej jakości. O ich wyjątkowości świadczy również fakt, że mogą się pochwalić wieloma prestiżowymi nagrodami (na przykład European Medal czy Golden Crocus Award). Marka Farmona z pewnością zainteresuje każdego, kto marzy o pięknie i zdrowiu, jest wymagający i nie zadowala się byle czym.  

  • Share:

You Might Also Like

2 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3