SEMILAC PARIS ACCESSORIES WATA CELULOZOWA

By Karolina Zielińska - 10:05

Witajcie kochani :)

W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Watę celulozową marki Semilac, którą zakupiłam jakiś czas temu w mojej ulubionej perfumerii internetowej Iperfumy.pl w cenie 14.00 zł.


Wata została umieszczona w foliowym opakowaniu o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 2 x 500 szt. Idealnie nadaje się do przemywania warstw dyspersyjnych lakieru hybrydowego z pomocą Cleaneru czy jako pomocnik do ściągnięcia hybrydy za pomocą acetonu i foli aluminiowej. Nierozłączny element stworzony do manicure hybrydowego. Atrakcyjna i przystępna cena za tak dużą ilość. Łatwa i szybka aplikacja. Szeroka dostępność !! To najważniejsze zalety tego produktu. Polecam !!


Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania
+ duża pojemność 
+ wydajne i trwałe 
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ atrakcyjna i przystępna cena 

Minusy :
- brak 


Kilka słów o firmie : 
Nasz świat to kolory. Wiecznie myślimy o niebieskich migdałach. Są wśród nas specjaliści od czarnego humoru i białe kruki. Nie posyłamy nikogo na zieloną trawkę. Czujemy dużo. Chcemy więcej. To my stworzyliśmy markę Semilac, a nie ona nas. Dlatego dzisiaj stanowi ona synonim młodzieńczej energii, empatii i kolorowych produktów do stylizacji paznokci. Takie rzeczy same się nie dzieją. Tym trzeba się cieszyć. To trzeba nosić w swoim szkarłatnym sercu! Myślimy na kolorowo 24h/7. Jesteśmy entuzjastami wszystkiego co piękne, a inspiracji dla naszych działań poszukujemy w Was! W codziennej działalności przyświeca nam jedna podstawowa zasada - traktować innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. I to dlatego dajemy radę! Marka Semilac należy do firmy Nesperta sp. z o.o. Jednej z wiodących firm na rynku produktów do stylizacji paznokci w Polsce.


Zachęcam Was kochani do obserwowania jak i komentowania mojego bloga. Każdy Wasz komentarz jest dla mnie bardzo ważny. Każda wasza rada jest brana pod uwagę. Wtedy wiem, że jesteście ze mną i mnie wspieracie. Buziaki i do następnego kochani !!!  

  • Share:

You Might Also Like

1 komentarze

  1. uwielbiam produkty semilaca nie tylko lakiery ale akcesoria też :P

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3