SEMILAC PARIS ACCESSORIES PREPARAT ODTŁUSZCZAJĄCY I DEZYNFEKUJĄCY PAZNOKIEĆ DO ZWIĘKSZENIA PRZYCZEPNOŚCI ŻELU

By Karolina Zielińska - 10:02

Witajcie kochani :)

W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Preparat odtłuszczający i dezynfekujący paznokieć do zwiększenia przyczepności żelu marki Semilac, który zakupiłam jakiś czas temu w mojej ulubionej perfumerii internetowej Iperfumy.pl w cenie 18.00 zł. 


Preparat został umieszczony w małej, poręcznej, plastikowej buteleczce o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 12 ml. Konsystencja wodnista o bardzo, ostrym i intensywnym zapachu. Aplikacja bardzo łatwa i szybka dzięki precyzyjnemu pędzelkowi. Zdecydowanie pomaga w zwiększeniu przyczepności żelu i sprawia, że lakier hybrydowy dłuższej utrzymuje się na paznokciach. Jest to produkt, którego nie może zabraknąć w naszym zestawie hybrydowym. 


Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność 
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ precyzyjny pędzelek 
+ ostry, intensywny zapach 
+ wodnista, przeźroczysta konsystencja 
+ zwiększa przyczepność lakieru hybrydowego
+ nie może go zabraknąć w naszym zestawie hybrydowym 
+ atrakcyjna i przystępna cena 
+ szeroka dostępność 

Minusy :
- brak 


Kilka słów o firmie : 
Nasz świat to kolory. Wiecznie myślimy o niebieskich migdałach. Są wśród nas specjaliści od czarnego humoru i białe kruki. Nie posyłamy nikogo na zieloną trawkę. Czujemy dużo. Chcemy więcej. To my stworzyliśmy markę Semilac, a nie ona nas. Dlatego dzisiaj stanowi ona synonim młodzieńczej energii, empatii i kolorowych produktów do stylizacji paznokci. Takie rzeczy same się nie dzieją. Tym trzeba się cieszyć. To trzeba nosić w swoim szkarłatnym sercu! Myślimy na kolorowo 24h/7. Jesteśmy entuzjastami wszystkiego co piękne, a inspiracji dla naszych działań poszukujemy w Was! W codziennej działalności przyświeca nam jedna podstawowa zasada - traktować innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. I to dlatego dajemy radę! Marka Semilac należy do firmy Nesperta sp. z o.o. Jednej z wiodących firm na rynku produktów do stylizacji paznokci w Polsce.


Zachęcam do komentowania jak i oczywiście obserwowania bloga. Pozdrawiamy i życzymy Wam kochani miłego weekendu. Buziaki i do następnego :****


 

  • Share:

You Might Also Like

1 komentarze

  1. ten primer semilaca jest fajny bo nie śmierdzi tak jak te z innych firm

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3