MOYRA NAIL ART CRYSTAL STONES KAMYCZKI OZDOBNE NA PAZNOKCIE

By Karolina Zielińska - 10:35

Witajcie kochani :)

Pogoda za oknem ostatnio daje się we znaki. Chciałabym aby w końcu przyszła ta nasza upragniona, słoneczna wiosna. Jak na razie puki co jej nie widać, co sprawia, że nie mam ochoty wytykać nosa z domu. Na odmianę w dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować cudowne Kamyczki ozdobne na paznokcie Nail Art Crystal Stones marki Moyra, które zakupiłam jakiś czas temu w mojej ulubionej perfumerii internetowej Iperfumy.pl w cenie 16.00 zł. Idealnie nadają się do ozdobienia paznokci metodą hybrydową. 


Ozdobne kamyczki zostały umieszczone w plastikowym opakowaniu o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 100 szt. Kamyczki idealnie nadają się do ozdobienia paznokci nie tylko zwykłych ale także żelowych czy hybrydowych. Nadają paznokciom odpowiedniego i efektownego uroku. Kamyczki same w sobie mają już to coś, wystarczy kilka sztuk aby cała stylizacja wyróżniała się z tłumu. Do wyboru kilka wariantów kolorystycznych. Atrakcyjna i przystępna cena oraz szeroka dostępność. 


Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność 
+ wydajne i trwałe 
+ idealne do ozdobienia paznokci 
+ do paznokci zwykłych, żelowych, hybrydowych 
+ atrakcyjna i przystępna cena 
+ szeroka dostępność 

Minusy :
- brak 


Kilka słów o firmie : 
Kosmetyki Moyra oferują twym paznokciom wszystko, czego potrzebują, by były zdrowe i piękne. Jeśli marzysz o doskonałych paznokciach jak prosto z salonu kosmetycznego, powierz je marce Moyra! Z jej produktami z łatwością osiągniesz naprawdę profesjonalny efekt!W ofercie marki Moyra znajdziesz różnorodne lakiery do paznokci, zmywacze do paznokci, preparaty do usuwania skórek oraz specjalne odżywki. Do nabycia są również lampy UV do utwardzania paznokci żelowych czy też doskonałe pilniki. Oprócz produktów do pielęgnacji paznokci w ofercie znajdziesz również ozdoby do paznokci. Wyjątkowa marka kosmetyczna Moyra pochodzi z Węgier. Może poszczycić się doskonałą jakością produktów oraz ich dostępnością cenową. Asortyment marki zamawiany jest również do salonów kosmetycznych. Teraz i ty możesz korzystać z tych wyjątkowych kosmetyków w zaciszu swego domu!


 

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3