BIELENDA BERRY PINK BALSAM DO UST Z EFEKTEM POWIĘKSZENIA

By Karolina Zielińska - 09:56

Witajcie kochani :)

W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Balsam do ust z efektem powiększenia Berry Pink marki Bielenda, który zakupiłam jakiś czas temu w mojej ulubionej perfumerii internetowej Iperfumy.pl w cenie 8.20 zł. 


Balsam został umieszczony w plastikowej, małej tubce o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 10 g. Konsystencja idealnie gładka o przyjemnym i delikatnym zapachu owoców. Aplikacja bardzo szybka i łatwa. Balsam sprawia, że nasze usta optycznie stają się większe i nadaje im blasku i odpowiedniego nawilżenia. Produkt zdecydowanie jest bardzo wydajny i trwały. 


Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność 
+ wydajny i trwały
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ optycznie powiększa usta 
+ odpowiednio je nawilża 
+ atrakcyjna i przystępna cena 
+ szeroka dostępność 

Minusy :
- brak 


Kilka słów o firmie :
Firma kosmetyczna Bielenda nosi imię swej założycielki Barbary Bielendy – zdolnej absolwentki Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. Jej bogata oferta obejmuje ponad 400 produktów przeznaczonych dla indywidualnych konsumentów oraz profesjonalnych salonów piękności lub salonów spa. Co ciekawe, uważa się, że Bielenda była pierwszą polską marką, która zainicjowała sprzedaż preparatów zawierających ekstrakt z rzadkiego drzewa miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba), które w krótkim czasie zaczęły cieszyć się dużą popularnością. Kremy, olejki kąpielowe, masła do ciała i inne produkty marki Bielenda są opracowywane na podstawie najnowszych badań naukowych. Oprócz wspomnianego wcześniej miłorzębu w ich składzie znaleźć można również inne sprawdzone składniki naturalne – na przykład rumianek, aloe vera, masło shea czy oliwę z oliwek. Kosmetyki marki Bielenda wyróżniają się nie tylko wysoką skutecznością, ale również bezpieczeństwem. Wszystkie produkty poddawane są rygorystycznym badaniom dermatologicznym. Na osobną wzmiankę zasługuje także ich niezwykle delikatne działanie na skórę, w związku z czym mogą je stosować nawet alergicy. Marka Bielenda z pewnością zainteresuje każdego, kto pragnie wyglądać pięknie i młodo, cierpi z powodu różnych schorzeń dermatologicznych lub poszukuje jakości w rozsądnej cenie.


 

  • Share:

You Might Also Like

1 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3