SEMILAC PARIS LAMPS & STARTERS LAMPA LED DO PAZNOKCI ŻELOWYCH 6W

By Karolina Zielińska - 08:42

Witajcie kochani :)

W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować mój nowy nabytek do manicure hybrydowego - Lampa LED Lamps & Starters marki Semilac Paris, którą zakupiłam jakiś czas temu w mojej ulubionej perfumerii internetowej Iperfumy.pl w cenie 99.00 zł. 


Lampa UV LED 6W przeznaczona jest do utwardzania lakierów hybrydowych oraz żeli LED. Lampa LED ma zaprogramowane czasy utwardzania, aby zapewnić dokładne i całkowite utwardzenie każdej z warstw lakieru hybrydowego lub żeli. Aby włączyć lampę wystarczy podłączyć kabel zasilacza z tyłu lampy do źródła zasilania, a następnie naciśnąć przycisk znajdujący się na wierzchu lampy. Lampa ma 2 czasy utwardzania: 45s i 60s. Aby ustawić TIMER na 45s, naciśnij przycisk raz. Aby ustawić TIMER na 60s, naciśnij przycisk dwa razy w krótkim odstępie czasu. Umieść dłoń wewnątrz lampy LED i naciśnij przycisk, aby włączyć lampę i rozpocząć utwardzanie produktu. Szacunkowa żywotność lampy LED 6W wynosi 5 tysięcy godzin użytku osobistego. Kolory najbardziej na pigmentowane wymagają dłuższego czasu utwardzania. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tego produktu. W zwykłej lampie UV często trzeba wymieniać żarówki, ponieważ się przepalają, natomiast w lampie ledowej nie ma takiej potrzeby. 

Plusy : 
+ estetyczny wygląd produktu
+ idealnie utwardza lakiery hybrydowe 
+ 2 czasy utwardzania 
+ długa żywotność produktu
+ mała i poręczna 
+ atrakcyjna i przystępna cena 
+ szeroka dostępność 

Minusy :
- brak !!


Kilka słów o firmie :
Nasz świat to kolory. Wiecznie myślimy o niebieskich migdałach. Są wśród nas specjaliści od czarnego humoru i białe kruki. Nie posyłamy nikogo na zieloną trawkę. Czujemy dużo. Chcemy więcej. To my stworzyliśmy markę Semilac, a nie ona nas. Dlatego dzisiaj stanowi ona synonim młodzieńczej energii, empatii i kolorowych produktów do stylizacji paznokci. Takie rzeczy same się nie dzieją. Tym trzeba się cieszyć. To trzeba nosić w swoim szkarłatnym sercu! Myślimy na kolorowo 24h/7. Jesteśmy entuzjastami wszystkiego co piękne, a inspiracji dla naszych działań poszukujemy w Was! W codziennej działalności przyświeca nam jedna podstawowa zasada - traktować innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. I to dlatego dajemy radę! Marka Semilac należy do firmy Nesperta sp. z o.o. Jednej z wiodących firm na rynku produktów do stylizacji paznokci w Polsce. 

  • Share:

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Fajnie wygląda, wizualnie bardzo mi się podoba ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja mam dwie lampy semilaca - dużą do użytku w domu i tą jak jeżdżę do koleżanek. obie są ekstra :P

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3