DELIA COSMETICS OPTICAL BLUR EFFECT BEAUTY BALM BB KREM NAWILŻAJĄCY NA NIEDOSKONAŁOŚCI SKÓRY SPF 15

By Karolina Zielińska - 10:01

Witajcie moi kochani :)

Pogoda za oknem po woli zaczyna nas rozpieszczać. Już w oddali czuć zbliżającą się wiosnę. Piękne słońce, ćwierkające ptaki, temperatura na plusie - to znak, że niebawem zawita do nas upragniona pora roku. W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować moje ostatnie kosmetyczne odkrycie jakim jest Krem nawilżający na niedoskonałości skóry Optical blur effect beauty balm BB firmy Delia Cosmetics, który zakupiłam jakiś czas temu w mojej ulubionej perfumerii internetowej Iperfumy.pl w cenie 10.00 zł. 


Krem został umieszczony w małej, poręcznej tubce o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 30 ml. Konsystencja idealnie gęsta i gładka. Łatwa i szybka aplikacja. Krem bardzo łatwo rozprowadza się na skórze. Zapach delikatny i przyjemny dla nosa. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry, dla osób w każdym wieku. Likwiduje przebarwienia oraz przywraca odpowiedni koloryt skóry. Ukrywa małe niedoskonałości i matuje cerę. Odpowiednio nawilża jak i wygładza. 


Plusy : 
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność
+ wydajny i trwały 
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ idealnie gęsta konsystencja 
+ przyjemny, delikatny zapach 
+ łatwo rozprowadza się na skórze
+ przeznaczony do każdego rodzaju skóry
+ dla osób w każdym wieku
+ likwiduje przebarwienia 
+ przywraca odpowiedni koloryt
+ ukrywa małe niedoskonałości 
+ odpowiednio nawilża i wygładza
+ atrakcyjna i przystępna cena 
+ szeroka dostępność 

Minusy : 
- brak 


Kilka słów o firmie : 
Delia Cosmetics to polska firma kosmetyczna z niemal 20-letnim doświadczeniem na rynku. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków dla kobiet i mężczyzn.W naszej wyjątkowo szerokiej ofercie znajdują się produkty do koloryzacji i pielęgnacji włosów, makijażu i pielęgnacji ciała, między innymi marki Cameleo i Dairy Fun.Jesteśmy obecni już w 65 krajach na całym świecie, a liczba stale rośnie. Stały dynamiczny rozwój oraz doskonale wykwalifikowana kadra to gwarancja najwyższej jakości produktów, tworzonych zgodnie z najnowszymi trendami na rynku.


 

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3