A-DERMA DERMALIBOUR+ KREM REGENERUJĄCY 50ML

By Karolina Zielińska - 10:25

Witajcie kochani :)

W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Krem regenerujący A-Derma Dermalibour, który otrzymałam w ramach współpracy od Drogerii Syrenka
Krem możecie zakupić tutaj w cenie 29.99 zł. 


Krem został umieszczony w niewielkiej tubie o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 50 ml. Konsystencja idealnie gładka o przyjemnym zapachu. 
Aplikacja bardzo prosta i szybka.  Przeznaczony do twarzy, ciała i błon śluzowych. Dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Do podrażnionej skóry twarzy i ciała. Redukuje uczucie swędzenia. Łagodzi podrażnienia i zmniejsza zaczerwienienia. 


DERMALIBOUR+ krem regenerujący dzięki wyciągowi z młodych pędów owsa Rhealba oraz połączeniu cynku i miedzi jest idealny do codziennego stosowania oraz stanowi kompletną pielęgnację skóry podrażnionej, która intensywnie oraz natychmiastowo łagodzi oraz oczyszcza podrażnione okolice skóry i redukuje namnażanie się bakterii (dzięki kompleksowi cynk-miedź). Efekty: już po pierwszym zastosowaniu zmniejsza się uczucie dyskomfortu. . Skóra szybko odzyskuje równowagę. Produkt nie zostawia białych śladów.


Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność
+ wydajny i trwały 
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ idealnie gładka konsystencja 
+ przyjemny, delikatny zapach 
+ przeznaczony dla dzieci jak i dorosłych
+ redukuje uczucie swędzenia
+ łagodzi podrażnienia 
+ zmniejsza zaczerwienienia 
+ atrakcyjna cena 
+ szeroka dostępność

Minusy :
- brak 


Zachęcam do komentowania jak i obserwowania bloga.
Buziaki :**** 


 

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3