WODA PERFUMOWANA VABUN SPORT & ŻEL PERFUMOWANY POD PRYSZNIC - RADOSŁAW MAJDAN

By Karolina Zielińska - 08:32

Witajcie kochani :)

Z samego rana przybywam do Was z nowym postem, w którym zaprezentuję Wam zestaw idealny na prezent pod choinkę dla ukochanej osoby, którym jest Woda perfumowana Vabun Sport & Żel perfumowany pod prysznic Radosława Majdana


Perfumy zostały umieszczone w kartonowym opakowaniu o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 100 ml. Męskie perfumy skomponowane przez zespół pod nadzorem i przy osobistym udziale R.Majdana. Opracowane dla aktywnych i dynamicznych mężczyzn. Niebanalna kompozycja o wspaniałym zapachu, który długo utrzymuje się na skórze. Całość zawarta w eleganckiej butelce oraz w pudełku z podpisem R.Majdana. Perfumy stworzone dla mężczyzn, którzy pragną wyróżnić się z tłumu.


Żel został umieszczony zaś w plastikowej butelce o pojemności 250 ml. Zapach identyczny jak wyżej opisana woda perfumowana. Oba produkty dopełniają się na wzajem.


Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność
+ wydajne i trwałe 
+ długo utrzymuje się na skórze 
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ atrakcyjna i przystępna cena 

Minusy :
- trudno dostępne 


Kilka słów o firmie : 
Vabun oznacza złotego jastrzębia. Jest to indiański odpowiednik znaku zodiaku Radosława Majdana, czyli byka. Radek ma słabość do kultury indiańskiej, w związku z czym zależało mu na tym, aby nazwa perfum w jakiś sposób do tego nawiązywała. Wszystkie dostępne perfumy marki Vabun stworzone są dla mężczyzn, którzy pragną wyróżnić się z tłumu. Cechuje je najwyższa jakość wykonania, dbałość o szczegóły, estetyka wykonania oraz trwałość. Do codziennej pielęgnacji polecamy perfumowany żel pod prysznic. Opracowany dla aktywnych i dynamicznych mężczyzn. Idealny po siłowni i saunie. Zapewnia relaksującą kąpiel, która pobudzi do działania. Delikatna formuła pozostawia skórę gładką i nawilżoną. Mężczyzna Vabun jest zmysłowy i intrygujący. Uwielbia żyć chwilą, nie boi się sięgać po rzeczy, których pragnie. Taka osoba zawsze wierzy w swój niezawodny instynkt. Zostań jednym z nas. Daj się porwać zapachowi Vabun. Vabun, czyli złoty jastrząb jest symbolem świtu, dopływu nowej energii i odrodzenia, a to idealnie odzwierciedla rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Dla Radosława Majdana było nim stworzenie własnej marki znakomitych perfum i kosmetyków. A co jest nowym etapem w Twoim życiu? 

  • Share:

You Might Also Like

2 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3