LAKIERY HYBRYDOWE DO PAZNOKCI - SEMILAC

By Karolina Zielińska - 11:42

Witajcie kochani :)

W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować moją małą kolekcję Lakierów hybrydowych firmy Semilac, które zakupiłam jakiś czas temu w mojej ulubionej perfumerii internetowej IPerfumy.pl w cenie 29.00 zł/szt. 

Wybrałam kilka lakierów w pastelowych barwach : 
- 003 Sweet Pink 
- 130 Sleeping Beauty
- 022 Mint
- 087 Glitter Indigo
- 042 Neon Raspberry 
- 023 Banana 


Lakiery zostały umieszczone w małych, plastikowych buteleczkach o całkiem ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność jednego lakieru wynosi 7 ml. Konsystencja jest idealna, nie za rzadka i nie za gęsta - w sam raz. Dzięki krótkiemu ale za to precyzyjnemu pędzelkowi lakier szybko się rozprowadza. Wystarczą tylko dwie minuty, aby lakier idealnie utwardził się w lampie. Gama kolorystyczna jest szeroka także każdy z Was znajdzie odpowiednią barwę dla siebie. 


Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ idealna konsystencja 
+ precyzyjny pędzelek
+ wydajny i trwały
+ atrakcyjna i przystępna cena 
+ szeroka gama kolorystyczna 
+ dostępność

Minusy :
- brak 


Kilka słów o firmie : 
Nasz świat to kolory. Wiecznie myślimy o niebieskich migdałach. Są wśród nas specjaliści od czarnego humoru i białe kruki. Nie posyłamy nikogo na zieloną trawkę. Czujemy dużo. Chcemy więcej. To my stworzyliśmy markę Semilac, a nie ona nas. Dlatego dzisiaj stanowi ona synonim młodzieńczej energii, empatii i kolorowych produktów do stylizacji paznokci. Takie rzeczy same się nie dzieją. Tym trzeba się cieszyć. To trzeba nosić w swoim szkarłatnym sercu! Myślimy na kolorowo 24h/7. Jesteśmy entuzjastami wszystkiego co piękne, a inspiracji dla naszych działań poszukujemy w Was! W codziennej działalności przyświeca nam jedna podstawowa zasada - traktować innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. I to dlatego dajemy radę!

A Wy używacie produktów firmy Semilac ??
Kto z Was wykonuje Manicure Hybrydowy ??
Odpowiedzi udzielajcie w komentarzach - z chęcią poczytam :) 


 

  • Share:

You Might Also Like

1 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3