D1 FOX PERFUMES INSPIRACJA BEYONCE - HEAT

By Karolina Zielińska - 11:28

Witajcie kochani :) 

U Nas upał nie do wytrzymania. W cieniu jeszcze ujdzie ale na słońcu nie da się wytrzymać ani minuty. Od rana sprzątanie bo w sobotę mój synek kończy 5 lat, więc z tej okazji przygotowuję dla niego przyjęcie urodzinowe. W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Perfumy D01 Inspiracja Beyonce - Heat firmy Fox Perfumes, które jakiś czas temu wygrałam w konkursie organizowanym na Facebooku. Perfumy możecie zakupić TUTAJ w cenie 40.00 zł. Na tej stronie znajdziecie wiele różnych perfum w atrakcyjnych i przystępnych cenach.


Perfumy zostały umieszczone w szklanym flakonie o bardzo ciekawym i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 50 ml. Zapach inspirowany Beyonce - Heat. Kategoria zapachu kwiatowa, orientalna. Perfumy są bardzo wydajne i trwałe, a sama aplikacja jest bardzo łatwa i szybka. Wyczuwalne nuty : wanilia, białe kwiaty, piżmo i praliny. Zapach idealny na wiosenne i letnie dni. 


Plusy :
+ estetyczny wygląd flakonu
+ duża pojemność
+ wydajne i trwałe 
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ zapach kwiatowo-orientalny 
+ atrakcyjna i przystępna cena 
+ szeroka dostępność 

Minusy :
- brak 


Kilka słów o firmie :

Dla Państwa wygody udostępniamy poniższe formy kontaktu. Obsługa sklepu Fox Perfumes na bieżąco przegląda wszystkie zgłoszenia. Staramy się aby były one obsługiwane natychmiastowo. Zapraszamy do rozmowy, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz doradzimy w wyborze. 

  • Share:

You Might Also Like

2 komentarze

  1. uwielbiam perfumy, ciekawa jestem jak pachną na żywo :)
    Jeśli możesz kliknij w linki w najnowszym poście, dzięki;*

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3