COLGATE MAX WHITE ONE OPTIC WYBIELAJĄCA PASTA DO ZĘBÓW DAJĄCA NATYCHMIASTOWY EFEKT

By Karolina Zielińska - 10:19

Witajcie kochani :)

W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Wybielającą pastę do zębów dającą natychmiastowy efekt Colgate max white one optic, którą jakiś czas temu zakupiłam w mojej ulubionej perfumerii internetowej IPerfumy.pl w cenie 10.90 zł.


Pasta została umieszczona w plastikowej tubie o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 50 ml. Konsystencja idealnie gęsta o barwie lekkiego fioletu. Zapach bardzo miętowy, odświeżający oddech. Aplikacja bardzo prosta i szybka. Pasta przy regularnym stosowaniu rzeczywiście wybiela zęby i jest to widoczne już na pierwszy rzut oka. Moje ząbki troszkę się wybieliły i już nie są zżółknięte od papierosów. Moim zdaniem produkt jak najbardziej wart jest zakupu i wypróbowania. 


Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania
+ dostępne dwie różne pojemności 
+ gęsta konsystencja 
+ odświeża zapach 
+ wybiela zęby 
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ szeroka dostępność
+ atrakcyjna i przystępna cena 

Minusy :
- brak 


Kilka słów o firmie : 
Istnieje kilka marek, które automatycznie kojarzą się z rodzajem oferowanych przez nie produktów ich synonimem. Wśród nich jest Colgate – jedna z najbardziej znanych marek past do zębów i innych produktów do higieny jamy ustnej. Globalna firma z ponad dwustuletnią historią sprzedaje swoje produkty w 222 krajach świata, odpowiadając na potrzeby setek milionów klientów. Aktualny roczny obrót przekracza 10 mld dolarów.Obecnie Colgate dostarcza na półki sklepów nie tylko pasty do zębów, ale także szczoteczki, płyny do płukania, nicie dentystyczne i inne produkty do higieny jamy ustnej. Firma współpracuje z dentystami, prowadzi kampanie promujące prewencję próchnicy oraz promujące dbałość o zęby. Działa zgodnie z zasadą odpowiedzialności społecznej. Hasłem Colgate jest zdrowy i piękny uśmiech dla całej rodziny. Marka Colgate oferuje kilka specjalnych serii produktów – do ochrony dziąseł Colgate Total Pro-Gum Health, do zębów wrażliwych Colgate Sensitive Pro-Relief, o działaniu wybielającym Colgate Max White lub Colagete Whitening, zawierającą wyciągi z ziół Colgate Herbal i inne. Program dla dzieci obejmuje bogatą ofertę produktów przeznaczonych specjalnie dla tej grupy wiekowej.Założyciel marki, William Colgate, urodził się w 1783 r. w amerykańskim mieście Kent. Zaczynał jako robotnik przy produkcji mydła, dochodząc stopniowo do pozycji poważanego i bogatego przedsiębiorcy. Firma Clogate powstała w 1806 r. w Nowym Jorku, a jej produkcja obejmowała wyłącznie klasyczne mydło i świeczki. Dopiero wiele lat później zaczęła wytwarzać mydła perfumowane i pasty do zębów. Te ostatnie wraz z innymi produktami do higieny jamy ustnej do dziś zachowały nazwę wskazującą na założyciela firmy, natomiast nazwa mydeł została zmieniona w 1889 r. na Palmolive Soap. Oficjalna nazwa firmy to obecnie Colgate-Palmolive. Aktualnie firma Colgate-Palmolive koncentruje się na czterech obszarach produkcji i sprzedaży. Obok najbardziej znanej marki produktów do higieny jamy ustnej – Colgate – obejmują one marki kosmetyków do ciała i do włosów Palmolive, karmy dla zwierząt domowych Hill’s oraz środki czyszczące Ajax.Na koniec dwie ciekawostki. Colgate jako pierwsza firma zaczęła sprzedawać pastę do zębów w tubkach. Wcześniej była ona sprzedawana w szklanych pojemniczkach. W ogólnoświatowych badaniach zaufania marek Colgate zdobyła pierwsze miejsce w Australii i Meksyku, zwyciężając nad gigantycznymi producentami technologii mobilnych i oprogramowania, np. Microsoft.

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3