GARNIER PURE ACTIVE KREM BB PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM SKÓRY

By Karolina Zielińska - 13:56

Witajcie kochani :) 

W dzisiejszym poście zaprezentuję Wam mój ostatnio odkryty Krem BB przeciw niedoskonałościom skóry firmy Garnier, który jakiś czas temu zakupiłam w mojej ulubionej perfumerii internetowej IPerfumy.pl w cenie 18.46 zł.


Krem został umieszczony w plastikowej, poręcznej tubce o ciekawym i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 50 ml. Konsystencja idealnie gładka o kolorze light. Aplikacja jest bardzo prosta i szybka. Po zastosowaniu kremu skóra staje się bardziej rozświetlona i wygląda zdrowiej. Jest równie miękka i przyjemna w dotyku. Nie tworzy efektu maski. Krem doskonale kryje małe niedoskonałości. Ma przyjemny i delikatny zapach. Nie uczula ani nie podrażnia skóry twarzy. Produkt jest bardzo wydajny i trwały. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry i dla osób w każdym wieku. 


Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność
+ wydajny i trwały 
+ idealnie gęsta konsystencja 
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ skóra miękka i przyjemna w dotyku 
+ nie tworzy efektu maski 
+ kryje małe niedoskonałości 
+ ma przyjemny i delikatny zapach 
+ przeznaczony do każdego rodzaju skóry 
+ dla osób w każdym wieku
+ nie uczula 
+ nie podrażnia 
+ atrakcyjna i przystępna cena
+ szeroka dostępność 

Minusy :
- brak 


Kilka słów o firmie : 
Od ponad 100 lat, Garnier tworzy nowatorskie i łatwo dostępne kosmetyki, które odpowiadają na potrzeby każdego typu urody. Jest obecny w ponad 65 krajach, a swoją siłę odnajduje w młodym i optymistycznym charakterze marki. Założony w 1904 w Blois, Garnier wziął swoją nazwę od założyciela, Alfreda Amour Garniera. Jego wiedza i kompetencje obejmowały kilka dziedzin i zainspirowały go do stworzenia wielu ikonicznych produktów do pielęgnacji włosów, stylizacji, koloryzacji, pielęgnacji twarzy i ciała, ochrony przeciwsłonecznej oraz antyperspirantów.
Jaka jest misja Garniera?
Przybliżanie piękna każdemu poprzez dzielenie się innowacjami oraz wsłuchiwanie się w potrzeby Konsumentów, stawiając ich w centrum swojej uwagi. Garnier zawsze nadawał potrzebom Konsumentów najwyższy priorytet. Ta staranna, niepodzielona żadnymi granicami uwaga, przyczyniła się do powstania niepowtarzalnej więzi pomiędzy Garnierem a Konsumentem, dzięki której może on tworzyć produkty najwyższej jakości.

  • Share:

You Might Also Like

1 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3