VICHY DEODORANT ROLL-ON PRZECIW NADMIERNEJ POTLIWOŚCI

By Karolina ZIelińska - 11:47

Witajcie kochani :) 

W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Deodorant roll-on przeciw nadmiernej potliwości firmy Vichy, który zakupiłam jakiś czas temu w mojej ulubionej Perfumerii Internetowej w cenie 34.30 zł. 


Roll-on został umieszczony w plastikowej buteleczce o bardzo ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 50 ml. Konsystencja gęstawa o specyficznym, ale przyjemnym zapachu. Rodzaj opakowania w kulce. Przeznaczony do skóry wrażliwej. Aplikacja jest bardzo prosta i szybka. Jakość kosmetyku bardzo dobra, jest wydajny i trwały. Bardzo długo chroni przed potem. Zadowolenie i rezultat jak najbardziej pozytywne. 


Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność
+ idealna konsystencja 
+ specyficzny zapach 
+ chroni przed potem 
+ wydajny i trwały
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ przeznaczony do skóry wrażliwej 
+ szeroka dostępność

Minusy :
- trochę za wysoka cena


Kilka słów o firmie : 
Kosmetyki Vichy jednoznacznie i przekonująco symbolizują przemyślaną pielęgnację skóry opartą na wiedzy naukowej. Marka Vichy jest typowym przedstawicielem wyjątkowo udanego mariażu kosmetologii i medycyny. Koncentruje się przede wszystkim na zapobieganiu niedoskonałościom i ich korekcie. Wyjątkowa tolerancja, udokumentowana skuteczność, receptury oparte na wynikach najnowszych badań, prawdziwa dbałość o konsumenta, przestrzeganie standardów etycznych w procesie produkcji – to znaki rozpoznawcze kosmetyków Vichy. W 1931 r. kosmetolog Georges Guerin przebywał we francuskim miasteczku Vichy, gdzie miejscowy lekarz zalecił mu kurację w źródłach termalnych. Guerin szybko dostrzegł niezwykłe łagodzące efekty tutejszych wód i wpadł na pomysł połączenia kosmetyków z naturalnymi źródłami. Najbogatszym źródłem w Vichy jest Lucas, które zawiera 17 składników mineralnych i 13 pierwiastków śladowych i to właśnie woda z tego źródła znajduje się we wszystkich produktach Vichy. Jej skuteczność i korzystny wpływ potwierdziły liczne badania kliniczne i biochemiczne. Najważniejszym dowodem są jednak miliony zadowolonych użytkowników na całym świecie, którzy dzięki kosmetykom Vichy realizują swoje marzenia o zdrowej i pięknej skórze.Laboratoria Vichy przy udziale czołowych specjalistów w dziedzinie dermatologii stopniowo wprowadzały na rynek specjalne kosmetyki przeznaczone dla konkretnego typu skóry. Vichy znajduje odpowiedź na każdy problem czy potrzeby klienta. Skład produktów uzależniony jest od indywidualnych wymogów i przeznaczenia, ale podstawą jest w każdym przypadku dobroczynna woda termalna. Produkty Vichy można znaleźć przede wszystkim w aptekach, które stanowią pomost łączący firmę z klientami. Kosmetyki Vichy uważa się za jedne z najlepszych, jeżeli chodzi o pielęgnację skóry, a dermatolodzy zasłużenie polecają je osobom ze skórą problematyczną i wrażliwą.Do walki ze zmarszczkami i starzeniem skóry opracowano serię Vichy Liftactiv z efektem liftingu. Do intensywnego i głębokiego oczyszczania skóry oraz do redukcji nadmiaru sebum przeznaczona jest seria Vichy Normaderm, a produkty Vichy Nutrilogie zadbają o bardzo suchą skórę. Dla wszystkich, którzy chcą zapewnić skórze długotrwałe, wzmacniające nawilżenie, stworzono serię Aqualia Thermal. Pełna pielęgnacja przywracająca skórze gęstość ukrywa się pod nazwą Vichy Neovadiol. Produkty Vichy Idealia wygładzają powierzchnię skóry, wyrównują koloryt i redukują zmarszczki. Do ochrony przed promieniowaniem słonecznym służy seria Capital Soleil z dużym wyborem faktorów UV. Jedna z serii kosmetyków Vichy Homme jest przeznaczona specjalnie dla mężczyzn, a do pielęgnacji włosów Vichy opracowała zestaw produktów Vichy Dercos. Zapewnij swojej skórze należną jej uwagę. Zdrowa i zadbana skóra stanowi fundament piękna. Twoja skóra zasługuje na sprawdzoną jakość i udokumentowaną skuteczność produktów Vichy.

  • Share:

You Might Also Like

1 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3