ANTYPERSPIRANT DOVE GO FRESH TOUCH

By Karolina ZIelińska - 11:32

Witajcie moi kochani :) 

Pogoda za oknem bardzo ostatnio Nam dopisuje. Widać, że wiosna już coraz bliżej. Dla mnie  to lepiej, gdyż zima Nas niestety wykańczała ( ciągłe choroby, grypy i przeziębienia ). Mało co z domu wyszliśmy a zaraz byliśmy chorzy. Nie lubię zimy i chyba nigdy jej nie polubię. Wracając do tematu w dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Antyperspirant Go fresh touch firmy Dove, który jakiś czas temu zakupiłam w mojej ulubionej perfumerii internetowej w cenie 7.90 zł. 


Antyperspirant został umieszczony w plastikowej buteleczce o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 40 ml. Konsystencja w postaci sztyftu. Zapach bardzo świeży, wydajny i trwały. Antyperspirant nie pozostawia plam na ubraniach co dla mnie jest dużym plusem. Zatrzymuje pocenie się. Aplikacja jest bardzo prosta i szybka. Cena bardzo przystępna i atrakcyjna. Polecam z czystym sumieniem. 


Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania
+ duża pojemność
+ wydajny i trwały
+ świeży i delikatny zapach 
+ powstrzymuje pocenie 
+ nie pozostawia plam na ubraniach
+ konsystencja w postaci sztyftu 
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ przystępna cena 
+ szeroka dostępność 

Minusy :
- brak 


Kilka słów o firmie : 
Dove – doskonałe odżywienie i nawilżenie skóry. Dove, marka należąca do znanej firmy Unilever, wprowadziła na rynek kosmetyki do pielęgnacji ciała. Pierwszy produkt Dove pojawił się na amerykańskim rynku już w 1957 r. Kremowe mydło z zawartością ¼ kremu nawilżającego było prawdziwą rewolucją w zakresie pielęgnacji skóry i stało się doskonałą alternatywą dla zwykłych mydeł wysuszających skórę. Dove jest do dziś wierne swoim pierwotnym założeniom. Nadal skupia się na odżywianiu i nawilżaniu skóry, a za swoje powołanie uważa nie tylko tworzenie dobrej jakości produktów, ale także uświadamianie kobietom potencjału ich urody.Produkty Dove, wśród których są dezodoranty i antyperspiranty, mydła, produkty do higieny intymnej, żele pod prysznic, płyny do kąpieli, balsamy do ciała, szampony i odżywki do włosów, sprzedawane są obecnie w ponad 75 krajach świata. Marka korzysta z wielu patentów i nowoczesnych technologii, czego przykładem są znane żele pod prysznic z technologią Nutrium Moisture, która zawiera naturalne lipidy wspomagające odżywienie i odnowę skóry, czy technologię DeepCare Complex, która pomaga w utrzymaniu skóry miękkiej i jędrnej. Dove apeluje do kobiet, by regularnie dbały o swoje piękno i aby je doceniały, ponieważ to właśnie sprawi, że poczują się lepiej i pewniej. Produkty Dove pomagają im dbać o skórę tak, by była odżywiona już w trakcie kąpieli dzięki specjalnym żelom pod prysznic oraz zaraz po niej za sprawą balsamów; zapewniają poczucie świeżości przez cały dzień bez podrażnień dzięki dezodorantom i antyperspirantom zawierającym krem nawilżający.Pragnieniem Dove jest, by każda kobieta czuła się z każdym dniem piękniejsza.

  • Share:

You Might Also Like

2 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3