FARMONA TUTTI FRUTTI ARGAN OIL & CRANBERRY SZAMPON DO WŁOSÓW NORMALNYCH

By Karolina Zielińska - 06:55

Witajcie kochani :)

W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Szampon do włosów normalnych Argan Oil & Cranberry z serii Tutti Frutti firmy Farmona, który jakiś czas temu zakupiłam w mojej ulubionej Perfumerii Internetowej IPerfumy.pl w cenie 7.00 zł. 


Szampon został umieszczony w małej, poręcznej, plastikowej butelce o bardzo ciekawym i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 100 ml. Konsystencja idealnie gęsta w kolorze pomarańczowym o bardzo owocowym i pięknym zapachu. Aplikacja jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy mała ilość szamponu na rękę by wszystkie włosy były pokryte pianą. Bardzo dobrze się pieni. Włosy po zastosowaniu stają się miękkie i przyjemne w dotyku. Są delikatne, nie elektryzują się i łatwo się je rozczesuje. Gama zapachowa jest duża także każdy z pewnością znajdzie odpowiedni wariant dla siebie. 


Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ idealnie gęsta konsystencja 
+ piękny, owocowy zapach 
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ wydajny i trwały 
+ bardzo dobrze się pieni
+ włosy po zastosowaniu są miękkie i przyjemne w dotyku 
+ nie elektryzują się 
+ łatwo się je rozczesuje 
+ szeroka gama zapachowa 
+ dostępność 

Minusy :
- mała pojemność 
- wysoka cena 


Kilka słów o firmie : 
Początki Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona i jego historia sięgają 1997 roku. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Produkty szybko zdobyły uznanie konsumentów ceniących innowacyjność, wysoką jakość i skuteczność kosmetyków naturalnych. Obecna oferta Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona obejmuje ponad 450 kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów; w ostatnich latach Firma poszerzyła rynki zbytu o kosmetyki profesjonalne przeznaczone do gabinetów kosmetycznych, oferując komplementarny program zabiegów dla każdego typu skóry, oparty na autorskich masażach.
W roku 2007 Laboratorium Kosmetyków Naturalnych rozpoczęło nowy etap działalności otwierając w Krakowie Farmona Hotel Business & SPA z zapleczem konferencyjnym i szkoleniowym dla Kosmetologów i Kosmetyczek oraz dwustumetrowym obszarem Wellness i SPA. Kameralny hotel dla 60 Gości, z orientalnym Wellness & SPA jest idealnym miejscem dla osób, które ceniąwysmakowane proste wnętrza, dyskretną opiekę personelu i troskę o niepowtarzalność każdej chwili. Indywidualnie aranżowane pokoje w mocnych kolorach natury, tętniąca żywiołami ognia i wody restauracja oraz autorskie rytuały piękna, opracowane specjalnie na potrzeby SPA przez indonezyjskich mistrzów, pozwalają zbliżyć się do natury i osiągnąć wewnętrzną harmonię. Kluczem do sukcesu Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona okazała się wizja rozwoju firmy, profesjonalne zarządzanie, solidność, rzetelność. Od początku istnienia firma rozwijała dobre relacje z partnerami i klientami biznesowymi, rzetelnie i terminowo wywiązując się z wszelkich zobowiązań, stosując przejrzyste zasady współpracy oraz opierając swoje działania na profesjonalizmie, rzetelności i etyce. Firma wspiera rozwój gospodarki poprzez nowe inwestycje, tworząc nowe miejsca pracy (w 2007 roku rozpoczęła nową działalność firmy budując Hotel Farmona Business & SPA, w latach 2009-2011 modernizując i rozbudowując Zakład Produkcyjny o powierzchni 2800 m2). Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych działań są liczne nagrody i wyróżnienia jakie Laboratorium Kosmetyków Farmona otrzymało podczas swojej 16-letniej działalności, m.in. wielokrotnie przyznawany tytuł Solidna Firma, Gazela Biznesu, Znak Jakości Q, QI Quality International, Krakowski Dukat, Produkt Roku, Przedsiębiorstwo Fair Play, Medal Europejski, Firma Dobrze Widziana i wiele innych tak dla właścicielki, jak i kosmetyków i usług. W 2012 roku, Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, otrzymało prestiżowe wyróżnienie- Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu.

Zachęcam Was kochani do komentowania jak i obserwowania bloga.

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3