RIMMEL TUSZ PODKRĘCAJĄCY SUPER CURLER 24H BLACK 01

By Karolina Zielińska - 16:23

Witajcie kochani :)

W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Tusz podkręcający Super Curler 24h firmy Rimmel, którą jakiś czas temu zakupiłam w mojej ulubionej perfumerii internetowej IPerfumy.pl  w cenie 21.69 zł. 


Produkt został umieszczony w eleganckiej, plastikowej buteleczce o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu to 12 ml. Konsystencja idealnie gładka o barwie czarnej. Nowa maskara Rimmel to rewolucja w podkręcaniu rzęs! Maskara i zalotka w jednym! Pierwsza maskara Rimmel, która zwiększa objętość rzęs zapewniając im super podkręcenie przez cały dzień! Przełomowa formuła, która zapewnia podniesienie rzęs nawet do 90° - Efekt utrzymuje się do 24 godzin! Zaokrąglona szczoteczka (z włókna) równomiernie nakłada tusz, kształtując idealnie podkręcone rzęsy. Tusz nie skleja rzęs, a pięknie je rozdziela. Nie odbija się na powiekach oraz nie kruszy. Szczoteczka idealnie dopasowana do kształtu oka zapewnia łatwą i efektywną aplikacje. Włókna szczoteczki sprytnie unoszą rzęsy u nasady, rozczesują je i podwijają. 


Plusy : 
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność 
+ głęboki kolor czerni 
+ idealnie podkręca 
+ daje naturalny efekt
+ nie skleja rzęs 
+ zwiększa objętość
+ zaokrąglona szczoteczka 
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ nie odbija się na powiekach 
+ długotrwały i wydajny 
+ atrakcyjna i przystępna cena 
+ szeroka dostępność 

Minusy : 
- brak 


Kilka słów o firmie : 
Firma Rimmel została założona w Londynie w  1834 r. przez Eugena Rimmela. Była to początkowo mała, rodzinna firma zajmująca się przede wszystkim sprzedażą perfum. Z biegiem czasu firma rozwijała się, a w 1949 r. przejęła spółkę Coty Inc. Marka Rimmel jest znana z wysokiej jakości kosmetyków do makijażu. Słynne motto Rimmel brzmi: „Get the London Look“, co oznacza dosłownie: „Zyskaj londyński wygląd“. W bogatej ofercie marki Rimmel znajdzie coś  dla siebie każda kobieta, która chciałaby wyglądać pięknie i seksownie. Gdy rozpoczęły się poszukiwania kobiety idealnie uosabiającej Rimmel London, wybór mógł być tylko jeden. Dlatego we wrześniu 2001 roku po raz pierwszy w swojej historii, Rimmel podpisał kontrakt na wyłączność z rodowitą, brytyjską supermodelką Kate Moss.Urodzona i wychowana w Londynie Kate, pomimo swojego światowego stylu życia, na wielu płaszczyznach nadal pozostaje kwintesencją londyńskiej dziewczyny. Inspirujący, przystępny, a zarazem skrajnie indywidualny styl oraz nieco ekscentryczny szyk zakorzenione są głęboko w wizerunku londyńskiej ulicy, odzwierciedlając tę eksperymentalną i pozbawioną reguł filozofię piękna spod znaku Rimmel. Kate, która używa kosmetyków Rimmel od czasów gdy była nastolatką - “moją ulubioną szminką była Heather Shimmer!” wspomina – bardzo identyfikuje się z londyńskim stylem tej marki. “W Londynie bez przerwy coś się dzieje! Te wszystkie kluby, galerie i nasi wspaniali projektanci! Mamy wolność wyboru i wszyscy możemy kreować swój własny styl!” – podkreśla Kate. To intuicyjne i wzajemne zrozumienie pomiędzy Kate Moss i marką Rimmel stało się podstawą inspirującej współpracy. Niepowtarzalny i awangardowy styl supermodelki, dopełniony wysokiej klasy kosmetykami Rimmel, tworzy błyskotliwy i niepokorny London Look.

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3