RIMMEL MATCH PERFECTION KOREKTOR ROZJAŚNIAJĄCY

By Karolina Zielińska - 22:41

Witajcie moi kochani :)

W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Korektor rozjaśniający Match Perfection firmy Rimmel, który jakiś czas temu zakupiłam w mojej ulubionej perfumerii internetowej w cenie 14.50 zł. 


Korektor został umieszczony w małą, plastikową i poręczną tubkę o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu to 7 ml. Konsystencja idealnie gładka o delikatnym i przyjemnym zapachu. Korektor rozświetlający Rimmel Match Perfection zapewnia doskonałe krycie niedoskonałości oraz perfekcyjne rozświetlenie okolic oczu. Maskuje oznaki zmęczenia. Dzięki praktycznemu aplikatorowi aplikacja jest łatwa i precyzyjna. Korektor rozświetlający kryje również cienie i opuchnięcia pod oczami. Wypróbuj wspaniały korektor Rimmel Match Perfection, który łączy dwie funkcje w jednym produkcie - kryje i rozświetla. 

Plusy : 
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność 
+ idealnie gładka konsystencja 
+ przyjemny zapach 
+ zapewnia doskonałe krycie niedoskonałości 
+ perfekcyjne rozświetlenie 
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ odpowiedni do każdego rodzaju skóry 
+ kryje również cienie i opuchnięcia pod oczami
+ szeroka dostępność 
+ przystępna i atrakcyjna cena 

Minusy : 
- brak !


Kilka słów o firmie : 
Firma Rimmel została założona w Londynie w  1834 r. przez Eugena Rimmela. Była to początkowo mała, rodzinna firma zajmująca się przede wszystkim sprzedażą perfum. Z biegiem czasu firma rozwijała się, a w 1949 r. przejęła spółkę Coty Inc. Marka Rimmel jest znana z wysokiej jakości kosmetyków do makijażu. Słynne motto Rimmel brzmi: „Get the London Look“, co oznacza dosłownie: „Zyskaj londyński wygląd“. W bogatej ofercie marki Rimmel znajdzie coś  dla siebie każda kobieta, która chciałaby wyglądać pięknie i seksownie.

  • Share:

You Might Also Like

2 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3