PIELĘGNACJA Z LULA FAMILY

By Karolina Zielińska - 10:19

Witajcie kochani :) 

W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować produkty, których używam na co dzień do pielęgnacji twarzy oraz rąk. Są to produkty przede wszystkim kosmetyczne.
Służą mi co dziennie swoją pomocą podczas makijażu czy innych zabiegów kosmetycznych. Teraz wiem, że bez nich nie mogłabym się obyć. 
Poniżej kilka z nich : Chusteczki zostały umieszczone w małej, foliowej paczuszce. Praktyczne i wygodne chusteczki odświeżające z dodatkiem środka antybakteryjnego dla zapewnienia czystości i higieny. Dzięki małemu opakowaniu możemy przechowywać je w kosmetyczce czy torebce. W opakowaniu znajdziemy 15 szt. chusteczek. Są delikatne, a skóra po zastosowaniu staje się miła i przyjemna w dotyku. Aplikacja jest bardzo prosta i szybka. Patyczki kosmetyczne zostały umieszczone w plastikowym pojemniku o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu to 200 szt. patyczków. Patyczki kosmetyczne są bardzo miękkie i delikatne. Przeznaczone do celów higieniczno-kosmetycznych. Wykonane ze 100% bawełny, patyczek PP. Idealne do poprawienia makijażu czy nawet usunięcia jego nadmiaru. Patyczki te nadają się również do oczyszczenia uszu. Są miękkie, a aplikacja jest bardzo prosta i szybka. Lubię ich używać dlatego, że wykonane są ze 100% z bawełny. Są miękkie i delikatne. Patyczki zostały umieszczone w eleganckim, plastikowym pojemniku o ciekawym i estetycznym wyglądzie. W pudełku znajduje się 100 szt. patyczków kosmetycznych. Miękkie i delikatne patyczki kosmetyczne wykonane z czystej bawełny oraz polipropylenowego patyczka. Przeznaczone do celów higieniczno-kosmetycznych. Posiadają długi termin przydatności, bo aż 5 lat od daty produkcji !! Aplikacja nimi jest przyjemna, szybka i prosta. Mają fajny kształt a używanie ich sprawia czystą przyjemność. Chusteczki zostały umieszczone w foliowym opakowaniu o ciekawym i estetycznym wyglądzie. W opakowaniu znajdziemy 20 szt. chusteczek. Miękkie i delikatne chusteczki do demakijażu szybko i skutecznie usuwają makijaż i oczyszczają skórę twarzy. Zawierają ekstrakt z kwiatu nagietka, który działa ochronnie i pomaga łagodzić podrażnienia. Są bardzo wygodne w użyciu podczas podróży, w pracy lub do codziennej pielęgnacji w domu. Nie zawierają alkoholu. Posiadają piękny i delikatny zapach. Nauralne PH. Po zastosowaniu cera jest miękka i przyjemna w dotyku. Idealnie nadają się do oczyszczania twarzy nawet w upalne dni, przynosi to ulgę i ukojenie. Uwielbiam ich używać, ponieważ sprawia mi to przyjemność, a ich użycie jest bardzo proste i szybkie. 


Odkąd poznałam produkty LULA wiem, że w moim domu będą stałym gościem. Są warte zakupu, uwagi i przede wszystkim polecenia. Ceny są bardzo przystępne i atrakcyjne. Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam :) 

Zapraszam do odwiedzenia 
Fanpage - KLIK 
Strona - KLIK

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3