PAZNOKCIE NA POZIOMIE - MARZENA KANCLERSKA

By Karolina Zielińska - 21:25

Witajcie kochani :)

Co tam u Was słychać ?? U nas powolutku i do przodu. Jutro zaczynam 29 tydzień ciąży. Ten czas leci tak szybko. Dzisiaj przygotowałam dla Was post z innej beczki, ale równie dotyczący kosmetyki. Jakiś czas temu otrzymałam bardzo fajną książkę pt. ,,Paznokcie na poziomie"  w ramach współpracy od Wydawnictwa REA. Możecie ją zakupić TUTAJ w cenie 34.90 zł. 


Paznokcie na poziomie to prawdziwa biblia manicuru! Ombre, Gradient czy Combo? Spraw, aby paznokcie wyróżniały Cię w tłumie! Marzena Kanclerska właścicielka salonów Nail Spa oraz „manicurzystka gwiazd” podzieliła się z Nami swoimi radami na temat pielęgnacji dłoni i malowania paznokci.


Książka zawiera ponad dwadzieścia oryginalnych i kolorowych stylizacji oraz tutoriali. Dzięki nim samodzielnie stworzyć można manicure gwiazd. Bez potrzeby wizyty w salonie! Przedstawienie stylizacji w formie „krok po kroku” sprawi, że malowanie paznokci stanie się proste jak nigdy wcześniej, a ty olśnisz znajomych swoją kreatywnością.
Trendy w wizażu zmieniają się tak szybko jak trendy w modzie, jeśli nie chcesz pozostać z tyłu sięgnij po ten poradnik. Pokaż, że jesteś indywidualistką i dopełnij swój codzienny look fantazyjnym oraz perfekcyjnym manicurem!


Marzena Kanclerska – właścicielka sieci salonów Nail Spa oraz „manicurzystka gwiazd”. Ekspert w zakresie malowania paznokci. Od lat współpracuje z największymi polskimi magazynami (m. in. Elle, Twój styl, Gala) oraz markami modowymi (m. in. La Mania, Kazar, Simple, Kruk, Apart). Zaufało jej wiele gwiazd, w tym aktorek, piosenkarek i dziennikarek. Malowanie paznokci jest jej największą pasją. Mimo iż odniosła wielki sukces w zawodzie, nadal sama przyjmuje klientki i maluje im paznokcie. Wiernie też śledzi najnowsze trendy ze światowych wybiegów, aby zawsze być na bieżąco. Dla wielu jest wzorem kobiety sukcesu, która połączyła pasję z biznesem.


Książka ta idealnie nadaje się na prezent dla osób, których pasją jest zabawa z paznokciami. Dzięki temu poradnikowi możemy nauczyć się wielu ciekawych trików i sposobów na łatwy, szybki ale za to precyzyjny manicure. Polecam z czystym sumieniem. 

Zapraszam na krótki filmik : 

  • Share:

You Might Also Like

2 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3