AVON LITTLE BLACK DRESS DEZODORANT Z ATOMIZEREM DLA KOBIET

By Karolina Zielińska - 18:15

Witajcie kochani :) 

W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Dezodorant z atomizerem dla kobiet Little Black Dress firmy Avon, który zakupiłam jakiś czas temu w mojej ulubionej perfumerii internetowej w cenie 19.40 zł. 


Dezodorant został umieszczony w dużym, poręcznym, szklanym flakonie o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 75 ml.  Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo. Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum. Dezodorant jest bardzo wydajny i trwały czuć go na ubraniach jeszcze następnego dnia. Cena jest bardzo przystępna i atrakcyjna. Aplikacja jest bardzo prosta i szybka. Dostępność jest szeroka. Myślę, że produkt jak najbardziej wart jest swojej ceny, zakupu oraz polecenia. Zachęcam do kupna !! 

Plusy : 
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność
+ bardzo ładny, klasyczny zapach 
+ długotrwały 
+ wydajny 
+ kobiecy i elegancki 
+ klasyka linii zapachowej avon 
+ atrakcyjna i przystępna cena 
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ szeroka dostępność 

Minusy :
- brak 


Kilka słów o firmie : 
Kosmetyki Avon – legenda wśród firm kosmetycznych. Avon to przodująca marka kosmetyczna obecna na całym świecie. Należy do największych w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej – jej produkty sprzedaje ponad 6 milionów niezależnych konsultantów w ponad stu krajach świata. Szeroka oferta Avon obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, perfumy, dodatki czy elementy wyposażenia domu. Ta znana marka, która pojawiła się na przykład w kultowym filmie Tima Burtona „Edward Nożycoręki“, początkowo wiązała się z książkami wysyłkowymi Davida McConella, do których od końca XIX w. zaczął dołączać próbki kosmetyków. Ponieważ zainteresowanie jego perfumami było większe niż książkami, postanowił otworzyć firmę kosmetyczną California Parfume Company. Wyadana w 1929 r. seria produktów firmy otrzymała nazwę Stradford upon Avon na cześć miasta rodzinnego ulubionego autora McConella, czyli Williama Shakespeara. Firma odniosła ogromny sukces i w 1939 r. zmieniła nazwę na Avon Product Inc. Myślą przewodnią firmy było przekonanie samego Davida McConnella, że w sprzedaży bezpośredniej najważniejszy jest kontakt z klientem. Pierwszą konsultantką Avon była Pani P. F. E. Albee, która stała się jedną z pierwszych kobiet, które uzyskały finansową niezależność. Do dziś Avon dotrzymuje danego kobietom zobowiązania dotyczącego możliwości nieograniczonego zarobku oraz ochrony ich zdrowia i praw. Dlatego Avon angażuje się w różne projekty charytatywne skierowane na walkę z rakiem piersi i z przemocą domową. W ramach dzialalności uświadamiającej społeczeństwo koncentruje się na ekologii i odnowie lasów równikowych. Jako jedna z pierwszych znanych firm kosmetycznych ponad 20 lat temu przestała testować produkty na zwierzętach. Do najbardziej znanych marek firmy Avon należą ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft czy Advance Techniques. Szeroka oferta kosmetyków do twarzy i ciała, kosmetyków kolorowych, perfum i innych produktów pielęgnacyjnych tworzona jest w Centrum badań i rozwoju w stanie Nowy Jork. Jego pracownicy są specjalistami w takich dziedzinach, jak biochemia, mikrobiologia, toksykologia, dermatologia i testowanie kliniczne. Avon stara się uczynić życie piękniejszym.

Zachęcam do komentowania jak i wyrażania własnej opinii. Każdy komentarz jest dla mnie cenną wskazówką - na wagę złota. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i do następnego :) Buziaki :*** 

  • Share:

You Might Also Like

3 komentarze

  1. Mam sentyment do perfum Little Black Dress. Miałam je na swoim ślubie. Oczywiście nadal je lubię i często używam.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3