AVON PUR BLANCA WODA TOALETOWA DLA KOBIET

By Karolina Zielińska - 12:11

Witajcie moi kochani :)

W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Wodę toaletową dla kobiet Pur Blanca firmy Avon, którą kilka dni temu zakupiłam w mojej ulubionej perfumerii internetowej w cenie 28.90 zł. 


Perfumy zostały umieszczone w eleganckim, szklanym flakonie o ciekawym i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 50 ml. Avon Pur Blanca to przyjemny kwiatowy zapach stworzony dla zmysłowych, romantycznych kobiet. Perfumy emanują czystością i krystaliczną świeżością. Pur Blanca otoczy Cię promienną aurą i będzie Cię mile rozpieszczać przez cały dzień. Na początku perfumy Avon Pur Blanca zaczarują Cię upojną rozkwitająca frezją, orzeźwiającymi liścmi mięty i egzotycznym ylang-ylang. W sercu zapachu ukrywa się urocza lilia, powabna piwonia i delikatna róża. Podstawę zapachu tworzy heliotrop, drogocenne piżmo i egzotyczne drzewo sandałowe. Luksusowe perfumy damskie Avon są idealne do noszenia przez cały dzień. Damski zapach Pur Blanca wywołuje uczucie harmonii i wewnętrznego spokoju. Aplikacja jest bardzo prosta i szybka, a same perfumy bardzo wydajne i trwałe. Są jednymi z moich ulubionych. 

Nuty zapachowe : 
Głowa : ylang-ylang, frezja, mięta 
Serce : róża, piwonia, lilia
Podstawa : drzewo sandałowe, heliotrop, piżmo 

Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duży, szklany falkon 
+ duża pojemność
+ perfumy są bardzo wydajne i trwałe 
+ przyjemny kwiatowy zapach 
+ idealne do noszenia przez cały dzień 
+ szybka i łatwa aplikacja 
+ szeroka dostępność

Minusy :
- brak 


Kilka słów o firmie : 
Kosmetyki Avon – legenda wśród firm kosmetycznych. Avon to przodująca marka kosmetyczna obecna na całym świecie. Należy do największych w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej – jej produkty sprzedaje ponad 6 milionów niezależnych konsultantów w ponad stu krajach świata. Szeroka oferta Avon obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, perfumy, dodatki czy elementy wyposażenia domu. Ta znana marka, która pojawiła się na przykład w kultowym filmie Tima Burtona „Edward Nożycoręki“, początkowo wiązała się z książkami wysyłkowymi Davida McConella, do których od końca XIX w. zaczął dołączać próbki kosmetyków. Ponieważ zainteresowanie jego perfumami było większe niż książkami, postanowił otworzyć firmę kosmetyczną California Parfume Company. Wyadana w 1929 r. seria produktów firmy otrzymała nazwę Stradford upon Avon na cześć miasta rodzinnego ulubionego autora McConella, czyli Williama Shakespeara. Firma odniosła ogromny sukces i w 1939 r. zmieniła nazwę na Avon Product Inc. Myślą przewodnią firmy było przekonanie samego Davida McConnella, że w sprzedaży bezpośredniej najważniejszy jest kontakt z klientem. Pierwszą konsultantką Avon była Pani P. F. E. Albee, która stała się jedną z pierwszych kobiet, które uzyskały finansową niezależność. Do dziś Avon dotrzymuje danego kobietom zobowiązania dotyczącego możliwości nieograniczonego zarobku oraz ochrony ich zdrowia i praw. Dlatego Avon angażuje się w różne projekty charytatywne skierowane na walkę z rakiem piersi i z przemocą domową. W ramach dzialalności uświadamiającej społeczeństwo koncentruje się na ekologii i odnowie lasów równikowych. Jako jedna z pierwszych znanych firm kosmetycznych ponad 20 lat temu przestała testować produkty na zwierzętach. Do najbardziej znanych marek firmy Avon należą ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft czy Advance Techniques. Szeroka oferta kosmetyków do twarzy i ciała, kosmetyków kolorowych, perfum i innych produktów pielęgnacyjnych tworzona jest w Centrum badań i rozwoju w stanie Nowy Jork. Jego pracownicy są specjalistami w takich dziedzinach, jak biochemia, mikrobiologia, toksykologia, dermatologia i testowanie kliniczne. Avon stara się uczynić życie piękniejszym.

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3