AVON NATURALS HAIR CARE SPRAY DO WŁOSÓW DLA ŁATWEGO ROZCZESYWANIA MORELA I MASŁO SHEA

By Karolina Zielińska - 11:37

Witajcie moi mili :)

Pogoda jaka była taka jest, nic się nie zmieniło. Chciałabym aby choć na chwilę wyszło słoneczko i było pogodnie, ale pomarzyć dobra rzecz. W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Spray do włosów dla łatwego rozczesywania Avon Naturals Hair Care, który jakiś czas temu zakupiłam w mojej ulubionej perfumerii internetowej w cenie 8.90 zł. 


Spray został umieszczony w plastikowej butelce o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu wynosi 150 ml. Konsystencja wodnista o delikatnym i przyjemnym zapachu. Produkt przeznaczony dla wszystkich rodzajów włosów. W buteleczce mamy aplikator/dozownik dzięki, któremu możemy odmierzyć odpowiednią ilość płynu na wybraną partię włosów. Aplikacja jest bardzo prosta i szybka. Buteleczka z łatwością zmieści się w kosmetyczce czy torebce także zawsze możemy mieć ją pod ręką. Włosy po zastosowaniu stają się miękkie i przyjemne w dotyku, a rozczesywanie jest przyjemnym zabiegiem. Włosy zdecydowanie łatwiej się rozczesują, a w szczotce jest ich zdecydowanie mniej. Myślę, że produkt jak najbardziej wart jest swojej niskiej ceny oraz zakupu. Dostępnym w różnych wersjach zapachowych. 

Plusy :
+  estetyczny wygląd buteleczki
+ duża pojemność
+ wodnista konsystencja w postaci sprayu 
+ delikatny i przyjemny zapach 
+ przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów 
+ prosta i szybka aplikacja 
+ włosy po zastosowaniu stają się miękkie i przyjemne w dotyku
+ włosy łatwe w rozczesywaniu 
+ atrakcyjna i przystępna cena
+ szeroka dostępność 

Minusy :
- brak 


Kilka słów o firmie : 
 Kosmetyki Avon – legenda wśród firm kosmetycznych. Avon to przodująca marka kosmetyczna obecna na całym świecie. Należy do największych w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej – jej produkty sprzedaje ponad 6 milionów niezależnych konsultantów w ponad stu krajach świata. Szeroka oferta Avon obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, perfumy, dodatki czy elementy wyposażenia domu. Ta znana marka, która pojawiła się na przykład w kultowym filmie Tima Burtona „Edward Nożycoręki“, początkowo wiązała się z książkami wysyłkowymi Davida McConella, do których od końca XIX w. zaczął dołączać próbki kosmetyków. Ponieważ zainteresowanie jego perfumami było większe niż książkami, postanowił otworzyć firmę kosmetyczną California Parfume Company. Wyadana w 1929 r. seria produktów firmy otrzymała nazwę Stradford upon Avon na cześć miasta rodzinnego ulubionego autora McConella, czyli Williama Shakespeara. Firma odniosła ogromny sukces i w 1939 r. zmieniła nazwę na Avon Product Inc. Myślą przewodnią firmy było przekonanie samego Davida McConnella, że w sprzedaży bezpośredniej najważniejszy jest kontakt z klientem. Pierwszą konsultantką Avon była Pani P. F. E. Albee, która stała się jedną z pierwszych kobiet, które uzyskały finansową niezależność. Do dziś Avon dotrzymuje danego kobietom zobowiązania dotyczącego możliwości nieograniczonego zarobku oraz ochrony ich zdrowia i praw. Dlatego Avon angażuje się w różne projekty charytatywne skierowane na walkę z rakiem piersi i z przemocą domową. W ramach dzialalności uświadamiającej społeczeństwo koncentruje się na ekologii i odnowie lasów równikowych. Jako jedna z pierwszych znanych firm kosmetycznych ponad 20 lat temu przestała testować produkty na zwierzętach. Do najbardziej znanych marek firmy Avon należą ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft czy Advance Techniques. Szeroka oferta kosmetyków do twarzy i ciała, kosmetyków kolorowych, perfum i innych produktów pielęgnacyjnych tworzona jest w Centrum badań i rozwoju w stanie Nowy Jork. Jego pracownicy są specjalistami w takich dziedzinach, jak biochemia, mikrobiologia, toksykologia, dermatologia i testowanie kliniczne. Avon stara się uczynić życie piękniejszym.

  • Share:

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Lubię masło shea, a łatwe rozczesywanie jest dla mnie ważne, więc to produkt w stu procentach dla mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawie się prezentuje ale rzadko używam kosmetyków z avonu

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3