AVON LITTLE GOLD DRESS WODA PERFUMOWANA DLA KOBIET

By Karolina Zielińska - 20:46

Witajcie kochani :)

Dzisiaj post wieczorowy, w którym chciałabym Wam zaprezentować Wodę perfumowaną dla kobiet Little Gold Dress firmy Avon, którą zakupiłam kilka dni temu w mojej ulubionej perfumerii internetowej w cenie 34.90 zł. 


Perfumy zostały umieszczone w pięknym, szklanym flakonie o bardzo ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu to 50 ml. Zapach lekko słodkawy, ale zarazem ciężki. Ponadczasowy styl i elegancja to nowe perfumy Avon `Little Gold Dress`. Olśniewaj przy każdej okazji dzięki kompozycji musującej mandarynki i kobiecych akordów jaśminu, wzbogaconych aromatem złotego bursztynu. Wyjątkowy, nowy zapach `Little Gold Dress`, został stworzony dla kobiety błyskotliwej, która pragnie poczuć dreszczyk uwodzicielskiej zmysłowości. Aplikacja jest bardzo prosta i szybka, a same perfumy bardzo wydajne i trwałe. Polecam z czystym sumieniem. 

Nuty zapachowe : klementynka, jaśmin, złoty bursztyn

Plusy : 
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność
+ wydajne i trwałe 
+ idealna kompozycja zapachowa
+ łatwa i szybka aplikacja 
+ atomizer się nie zacina 
+ atrakcyjna i przystępna cena 
+ szeroka dostępność 

Minusy :
- brak 


Kilka słów o firmie : 
Kosmetyki Avon – legenda wśród firm kosmetycznych. Avon to przodująca marka kosmetyczna obecna na całym świecie. Należy do największych w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej – jej produkty sprzedaje ponad 6 milionów niezależnych konsultantów w ponad stu krajach świata. Szeroka oferta Avon obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, perfumy, dodatki czy elementy wyposażenia domu. Ta znana marka, która pojawiła się na przykład w kultowym filmie Tima Burtona „Edward Nożycoręki“, początkowo wiązała się z książkami wysyłkowymi Davida McConella, do których od końca XIX w. zaczął dołączać próbki kosmetyków. Ponieważ zainteresowanie jego perfumami było większe niż książkami, postanowił otworzyć firmę kosmetyczną California Parfume Company. Wyadana w 1929 r. seria produktów firmy otrzymała nazwę Stradford upon Avon na cześć miasta rodzinnego ulubionego autora McConella, czyli Williama Shakespeara. Firma odniosła ogromny sukces i w 1939 r. zmieniła nazwę na Avon Product Inc. Myślą przewodnią firmy było przekonanie samego Davida McConnella, że w sprzedaży bezpośredniej najważniejszy jest kontakt z klientem. Pierwszą konsultantką Avon była Pani P. F. E. Albee, która stała się jedną z pierwszych kobiet, które uzyskały finansową niezależność. Do dziś Avon dotrzymuje danego kobietom zobowiązania dotyczącego możliwości nieograniczonego zarobku oraz ochrony ich zdrowia i praw. Dlatego Avon angażuje się w różne projekty charytatywne skierowane na walkę z rakiem piersi i z przemocą domową. W ramach dzialalności uświadamiającej społeczeństwo koncentruje się na ekologii i odnowie lasów równikowych. Jako jedna z pierwszych znanych firm kosmetycznych ponad 20 lat temu przestała testować produkty na zwierzętach. Do najbardziej znanych marek firmy Avon należą ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft czy Advance Techniques. Szeroka oferta kosmetyków do twarzy i ciała, kosmetyków kolorowych, perfum i innych produktów pielęgnacyjnych tworzona jest w Centrum badań i rozwoju w stanie Nowy Jork. Jego pracownicy są specjalistami w takich dziedzinach, jak biochemia, mikrobiologia, toksykologia, dermatologia i testowanie kliniczne. Avon stara się uczynić życie piękniejszym.

A czy wy mieliście już okazję go wypróbować ?? Lubicie ten zapach czy nie za bardzo przypadł Wam do gustu ?? Zachęcam do komentowania jak i wyrażania swoich opinii :) 

  • Share:

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Tej wersji akurat nie znam, a perfumy Avonu bardzo lubię :) Moimi ulubionymi są Incandessence :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja mama od lat używa standardowej wersji Black Little Dress także mam do nich sentyment. Miałam tę złotą wodę i bardzo lubiłam , a teraz zdecydowałam się na wersję różową, która jest delikatniejsza, ale także przyjemna :) Noszę w torebce :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3