Tusz do rzęs Curl up volume mascara firmy Eveline Cosmetics

By Karolina Zielińska - 09:58

Witajcie moi kochani :)

W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Tusz do rzęs Curl up volume, który jakiś czas temu otrzymałam w ramach współpracy od firmy Eveline Cosmetics. Produkt ten możecie zakupić w sklepie internetowym Producenta w cenie ok. 19.00 zł. 


Tusz został umieszczony w małej, poręcznej buteleczce o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu to 9 ml. Konsystencja idealnie gładka o barwie czarnej. Specjalnie wyprofilowana szczoteczka Double Brush pozwoli na intensywne podkręcenie nawet najmniejszej rzęsy. Już od pierwszego pociągnięcia rzęsy są intensywnie podkręcone, uniesione, wydłużone i pełne wyjątkowej objętości. Dzięki elastycznej formule maskara umożliwia łatwą i precyzyjną aplikację kolejnych warstw tuszu, idealnie pokrywając rzęsy na całej długości. Tusz się nie kruszy, nie pozostawia grudek i nie skleja rzęs co moim zdaniem jest dużą zaletą. Myślę, że produkt jak najbardziej wart jest swojej ceny i zakupu. Polecam !!

Plusy : 
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność
+ aplikacja bardzo prosta i szybka 
+ precyzyjna szczoteczka o wyprofilowanym kształcie
+ odpowiednio podkręca najmniejsze rzęsy 
+ rzęsy są uniesione, wydłużone i pogrubione 
+ nie kruszy się 
+ nie pozostawia grudek 
+ nie skleja rzęs 
+ atrakcyjna i przystępna cena 
+ szeroka dostępność 

Minusy :
- brak 


Zachęcam do obserwowania bloga jak i komentowania :) 

  • Share:

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Eveline ma bardzo dobry wybór maskar. Akurat tego nie testowalam, ale miałam kilka innych i w sumie każdy, w tej półce cenowej był przyzwoity, a niektóre miło mnie zaskoczyły.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3