Elode Touch woda perfumowana dla kobiet firmy Elode

By Karolina Zielińska - 10:14

Witajcie kochani :) 

Dawno mnie tutaj nie było, a to dlatego, że ostatnio mam ogrom pracy i totalny nieogar w głowie. Wszystko po woli zaczynam porządkować dlatego nie miejcie mi za złe, gdy wpisy będą pojawiały się rzadziej. W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować niezwykłą Wodę Perfumowaną dla kobiet Elode Touch firmy Elode, którą jakiś czas temu zakupiłam w mojej ulubionej perfumerii internetowej w cenie 24.88 zł. Ostatnio mam bzika na punkcie perfum, choć teraz w moim błogosławionym stanie zapachy mnie drażnią. 


Woda perfumowana została umieszczona w przepięknym, eleganckim, szklanym flakonie o bardzo ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu to 90 ml. Konsystencja wodnista o barwie żółtawej. To  zapach idealny dla czarujących, optymistycznych i radosnych kobiet , które lubią marzyć. Egzotyczna i cytrusowa nuta głowy składa się z bergamotki, jabłka, smakowitej gruszki uwalniającej kobiecy bukiet zapachów magnolii oraz wiciokrzewu. Zmysłowe akordy drzewa i piżma dopełniają doskonałej kombinacji nut zapachowych. Perfumy idealnie nadają się dla kobiet dojrzałych jak i młodzieży. Są bardzo trwałe i wydajne. Kolejnego dnia czuć je na ubraniach jak i na ciele. Zapach jest konkretny, słodki, cięższy. Do tej pory nie spotkałam niczego podobnego. Kategorię określiłabym jako owocowo - szyprową, natomiast wyodrębnione nuty zapachowe zawierają: 

Nuta głowy: brzoskwinię, śliwkę, czerwoną porzeczkę.
Nuta serca: tuberozę, fiołka, hibiskus, kokosa.
Nuta bazy: paczulę, wanilię, bursztyn. 


Plusy :
+ estetyczny i elegancki wygląd opakowania 
+ duża pojemność 
+ idealne dla kobiet dojrzałych jak i młodzieży ( nie są babcine ) 
+ idealne na prezent dla bliskiej nam osoby
+ są bardzo wydajne i trwałe 
+ aplikacja prosta i szybka 
+ atrakcyjna i przystępna cena 
+ szeroka dostępność

Minusy :
- brak 


Kilka słów o firmie : 
Grupa Sarantis, która jest jedną z wiodących firm konsumenckich została założona w 1930 roku w Konstantynopolu. W 1956 roku główna siedziba firmy została przeniesiona do Aten, w Grecji. Biorąc pod uwagę całą naszą historię, Grupa Sarantis oferuję wysokiej jakości produkty do codziennego użytku w konkurencyjnych cenach zawsze biorąc pod uwagę potrzeby konsumentów i wpływ na środowisko. Właśnie w ten sposób Grupa rozwija się i rośnie oferując naszym konsumentom, klientom, dostawcom, akcjonariuszom oraz pracownikom dodatkowe korzyści. Od Zapachów i Kosmetyków do Pielęgnacji Ciała i Zdrowia poprzez produkty Gospodarstwa Domowego do codziennego użytku, Grupa Sarantis oferuję produkty o wysokiej świadomości marki. Nasze produkty w większości kategorii znajdują się na szczycie listy preferencji konsumenckich.
Dzięki spółkom zależnym działającym w dziewięciu krajach europejskich - Polsce, Rumunii, Bułgarii, Serbii, Czechach, na Węgrzech, Macedonii, Bośni i Portugalii - Grupa utrzymuje silną międzynarodową obecność i sieć dystrybucyjną, która zajmuje się eksportem do ponad 35 krajów. Sarantis Grecja SA, spółka macierzysta Grupy Sarantis jest notowana na Ateńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od 1994 roku. Ponadto firma macierzysta utworzyła spółkę typu joint venture z Estee Lauder HELLAS na wyłączną dystrybucję produktów Estee Lauder w Grecji, Rumunii i Bułgarii.

Jestem w 100% pewna, że produkt pomimo swej ,,niskiej" i przystępnej ceny jak najbardziej wart jest polecenia i zakupu. 
Zachęcam Was również do komentowania jak i obserwowania bloga. Bądź ze mną na bieżąco i regularnie odwiedzaj mój Instagram - KLIK

  • Share:

You Might Also Like

2 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3