Avon Naturals Fragrance spray do ciała z kwiatem wiśni

By Karolina Zielińska - 13:01


Witajcie kochani :) 
Jak mija Wam nowy tydzień ?? U nas deszczowo, ale upalnie. W nocy nie można spać przez tą duchotę. Nie lubię takiej pogody. Wracając do tematu w dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Spray do ciała z kwiatem wiśni Avon Naturals Fragrance, który jakiś czas temu zakupiłam w mojej ulubionej perfumerii internetowej iperfumy.pl w cenie 10.00 zł. Taki produkt moim zdaniem idealnie nadaje na się na upalne dni, po to aby delikatnie ochłodzić ciało. 


Spray został umieszczony w plastikowej butelce o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu to 100 ml. Konsystencja w postaci sprayu. Dzięki dozownikowi możemy zaaplikować produkt na skórze w odpowiedniej ilości. Aplikacja jest bardzo prosta i szybka. Zapach bardzo przyjemny i delikatny dla nosa. Mgiełka jest wydajna i trwała, a zapach na długo pozostaje na skórze. Spray bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych śladów na skórze co dla mnie jest dużym plusem. Gama zapachowa jest bardzo szeroka także każdy z Was znajdzie odpowiedni zapach dla siebie. Myślę, że produkt jak najbardziej wart jest swojej ceny także zachęcam Was do zakupu. Produkt godny polecenia i zaufania. 

Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność
+ produkt jest bardzo wydajny i trwały 
+ buteleczka posiada dozownik 
+ łatwa i szybka aplikacja 
 + bardzo przyjemny i delikatny zapach 
+ szybko się wchłania 
+ nie pozostawia tłustych śladów na skórze 
+ szeroka gama zapachowa 
+ atrakcyjna i przystępna cena 
+ szeroka dostępność 

Minusy :
- brak 

Kilka słów o firmie : 
Kosmetyki Avon – legenda wśród firm kosmetycznych. Avon to przodująca marka kosmetyczna obecna na całym świecie. Należy do największych w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej – jej produkty sprzedaje ponad 6 milionów niezależnych konsultantów w ponad stu krajach świata. Szeroka oferta Avon obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, perfumy, dodatki czy elementy wyposażenia domu. Ta znana marka, która pojawiła się na przykład w kultowym filmie Tima Burtona „Edward Nożycoręki“, początkowo wiązała się z książkami wysyłkowymi Davida McConella, do których od końca XIX w. zaczął dołączać próbki kosmetyków. Ponieważ zainteresowanie jego perfumami było większe niż książkami, postanowił otworzyć firmę kosmetyczną California Parfume Company. Wyadana w 1929 r. seria produktów firmy otrzymała nazwę Stradford upon Avon na cześć miasta rodzinnego ulubionego autora McConella, czyli Williama Shakespeara. Firma odniosła ogromny sukces i w 1939 r. zmieniła nazwę na Avon Product Inc. Myślą przewodnią firmy było przekonanie samego Davida McConnella, że w sprzedaży bezpośredniej najważniejszy jest kontakt z klientem. Pierwszą konsultantką Avon była Pani P. F. E. Albee, która stała się jedną z pierwszych kobiet, które uzyskały finansową niezależność. Do dziś Avon dotrzymuje danego kobietom zobowiązania dotyczącego możliwości nieograniczonego zarobku oraz ochrony ich zdrowia i praw. Dlatego Avon angażuje się w różne projekty charytatywne skierowane na walkę z rakiem piersi i z przemocą domową. W ramach dzialalności uświadamiającej społeczeństwo koncentruje się na ekologii i odnowie lasów równikowych. Jako jedna z pierwszych znanych firm kosmetycznych ponad 20 lat temu przestała testować produkty na zwierzętach. Do najbardziej znanych marek firmy Avon należą ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft czy Advance Techniques. Szeroka oferta kosmetyków do twarzy i ciała, kosmetyków kolorowych, perfum i innych produktów pielęgnacyjnych tworzona jest w Centrum badań i rozwoju w stanie Nowy Jork. Jego pracownicy są specjalistami w takich dziedzinach, jak biochemia, mikrobiologia, toksykologia, dermatologia i testowanie kliniczne. Avon stara się uczynić życie piękniejszym.


Zachęcam do komentowania jak i obserwowania bloga :) 

  • Share:

You Might Also Like

1 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3