Avon Bubble Bath piana do kąpieli duże opakowanie

By Karolina Zielińska - 12:10


Witajcie kochani :)
W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Pianę do kąpieli Bubble Bath firmy Avon, którą jakiś czas temu zakupiłam w mojej ulubionej Perfumerii Internetowej. Możecie ją zakupić w sklepie internetowym www.iperfumy.pl w cenie 18.65 za 1000 ml. Jest to duże i bardzo wydajne opakowanie.


Piana została umieszczona w ciekawej, oryginalnej butelce o ciekawy jak i estetycznym wyglądzie. Opakowanie wyróżnia się na sklepowej półce. Pojemność produktu to 1000 ml. Płyn do kąpieli w kilku pięknych zapachach. Świetnie się pieni i jest naprawdę niedrogi, zwłaszcza w relacji objętość-cena. Dostępny w kilku różnych zapachach. Produkt na prawdę bardzo pięknie pachnie i długo utrzymuje się na ciele. Jest wydajny i bardzo trwały co jest dużą zaletą. Są łatwo dostępne. Skóra po zastosowaniu staje się miękka i przyjemna w dotyku. Ciało jest odpowiednio nawilżone, dobrze oczyszczone i odświeżone. Przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry. Avon Bubble Bath to zniewalająca piana do kąpieli o zapachu najróżniejszych kwiatów i owoców.  Kąpiel z Bubble Bath pozwoli Ci się zrelaksować i uwolnić swoje myśli.  Odpręż się przy aromatach soczystych owoców i rozkwitającej łąki. 
Piana czyści i pielęgnuje skórą pozostawiając ją miękką i delikatnie pachnącą. Myślę, że ten produkt jak najbardziej wart jest swojej ceny, polecenia jak i zakupu. Jest w przystępnej i atrakcyjnej cenie, a taka duża butelka starcza na bardzo długo. 

Plusy : 
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność
+ jest wydajny i trwały 
+ ma przepiękny zapach, który długo utrzymuje się na skórze 
+ bardzo dobrze się pieni 
+ przeznaczony do każdego rodzaju skóry 
+ dostępna duża gama zapachowa
+ łatwo dostępny 
+ szybka jak i prosta aplikacja
+ atrakcyjna i przystępna cena 
+ odpowiednio nawilża i odświeża ciało 
+ godny polecenia i zakupu 

Minusy :
- brak 


Kilka słów o firmie : 
Avon to światowy lider na rynku kosmetycznym, oferujący kobietom najwygodniejszą możliwość bezpośrednich zakupów. Na polskim gruncie pod marką Avon kryją się trzy niezależne spółki: Avon Cosmetics Polska, Avon Operations Polska oraz Centrum Usług Finansowych. Avon Cosmetics Polska, do życia powołano w roku 1992. Konkurencyjność firmy wobec innych koncernów kosmetycznych płynie niewątpliwie z unikatowego kanału dystrybucyjnego i zapewnieniu klientom indywidualnej obsługi dostosowanej do ich oczekiwań. W 1997 roku w Garwolinie powstała spółka Avon Operations Polska. Aktualnie jest ona jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk kosmetyków z centrum dystrybucyjnym w Europie. Kosmetyki produkowane w Garwolinie trafiają do ponad 59 krajów świata. Innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty powstają w oparciu o wiedzę, doświadczenie i receptury naukowców z Laboratoriów Avon w Suffern w USA. W fabryce Avon Operations Polska utrzymywane są najwyższe standardy produkcyjne zgodne z normą PN-EN ISO 22716. Uzyskany przez Avon w Garwolinie certyfikat zgodości z tą normą jest potwierdzeniem, że produkty są wytwarzane z zastosowaniem Dobrych Praktyk Produkcyjnych (ang. GMP- Good Manufacturing Practices), gwarantujących ich bezpieczeństwo i najwyższą jakość. W roku 2005 powstała najmłodsza spółka Avon w Polsce Centrum Usług Finansowych (Avon EMEA Finance Service Centre), która zajmuje się obsługą procesów finansowo - księgowych firmy Avon w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Avon to również jedna z najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm na świecie.

  • Share:

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Teściowa miała ten płyn i całkiem ładnie pachniał :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3