Perfumy MIA Amber 50 ml firmy A.T.W. BeautyLab

By Karolina Zielińska - 09:38

Witajcie moi kochani :)
Pogoda za oknem niestety nas nie rozpieszcza. Raz jest ciepło, a raz zimno co staje się monotonne. Chciałabym w końcu wiosnę, lato. Wy pewnie też ? 
Dzisiaj będzie pościk o cudownych Perfumach MIA Amber, które wygrałam w konkursie na Facebooku jakiś czas temu od firmy A.T.W. BeautyLab. Ten produkt możecie zakupić w sklepie internetowym Producenta w cenie 69.70 zł. 


Perfumy zostały umieszczone w pięknym, przejrzystym, szklanym flakoniku o bardzo ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu to 50 ml. MIA Amber to mocny, orientalny zapach oparty na cięższych olejkach zapachowych. Zapach bardzo długo utrzymuje się na ubraniach jak i na ciele. Stworzony został dla kobiet o silnym charakterze, zdecydowanych, odważnych, lubiących dominować. Używając MIA Amber na pewno zostaniesz zauważona w towarzystwie. Wszystko to za sprawą niezwykle intensywnego zapachu wanilii i paczuli, które dominują w nucie podstawowej. Nuta serca składa się z jaśminu, czarnej porzeczki, kokosa i geranium, natomiast w nucie głowy wyczujemy zapach świeżo skoszonej trawy, bergamotkę i rabarbar. Moim zdaniem produkt jak najbardziej jest godny polecenia jak i zakupu, ale tak jak wspomniałam powyżej dla kobiet o silnych charakterze. Aplikacja jest bardzo prosta i szybka. Polecam !!!

Plusy :
+ estetyczny wygląd flakoniku 
+ duża pojemność
+ bardzo wydajne i trwałe 
+ mocny, orientalny zapach 
+ przeznaczony dla kobiet o silnym charakterze
+ aplikacja bardzo prosta i szybka
+ idealne na prezent  
+ przystępna cena 
+ szeroka dostępność

Minusy :
- brak 


A czy Wy miałyście już okazję wypróbować te perfumy ?? Zachęcam do komentowania :) 


  • Share:

You Might Also Like

1 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3