Perfect Stay Tick & Thin eyeliner firmy Astor

By Karolina Zielińska - 19:11

Witajcie moi kochani :)
Za oknem czuć zbliżającą się wiosnę ! Temperatura znacznie się podwyższyła i daje się we znaki. W sumie to bardzo się cieszę, że zima się kończy, bo dość już mam ciągłych chorób i przeziębień. Z zapalenia płuc po mału wychodzę na prostą. Mimo tego, że kaszel i katar mocną dają się we znaki staram przezwyciężyć tą paskudną grypę. Lato to moja ulubiona pora roku. Uwielbiam, gdy świeci słońce, a temperatura jest mocno na plusie. W takie dni nie muszę martwić się, że złapie mnie przeziębienie, ale wracając do tematu ( jak zwykle się rozpisałam :D ) dzisiaj chciałam Wam zaprezentować Eyeliner Perfect Stay Tick & Thin firmy Astor, który jakiś czas temu zakupiłam w mojej ulubionej perfumerii internetowej IPerfumy.pl w cenie 16.30 zł. 


Eyeliner został umieszczony w formie pisaka w bardzo fajnym opakowaniu o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu to 3 ml. Kolor czarny bardzo piękny i głęboki, bo tylko taki zazwyczaj kupuję. Dzięki precyzyjnemu pędzelkowi o skośnym kształcie w szybki i łatwy sposób namalujemy piękną, prostą kreskę na górnej powiece. Eyeliner utrzymuje się spokojnie cały dzień bez potrzeby poprawiania. Moim zdaniem jest bardzo trwały i wydajny. Jego cena w sumie jest bardzo atrakcyjna i przystępna także będziecie z tego produktu na prawdę bardzo zadowolone. Jak najbardziej polecam.

Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ trwały i wydajny 
+ piękny, głęboki kolor
+ duża pojemność 
+ precyzyjny pisak 
+ szybka i łatwa aplikacja 
+ atrakcyjna i przystępna cena 
+ szeroka dostępność 

Minusy :
- brak 


Kilka słów o Producencie :
ASTOR – piękno i czar osobowości. Marka ASTOR została założona w 1952 r. na fali powojennego boomu gospodarczego i szybko zdobyła opinię jednego z głównych prekursorów reagujących na pragnienie kobiet chcących poczuć się pięknie i modnie.Już od 60 lat marka ASTOR tworzy wysokiej jakości produkty kosmetyczne i pomaga kobietom wyrażać swój własny styl oraz podkreślać to, co w nich najpiękniejsze. Firma kładzie nacisk na jak najlepszy kontakt z klientem oraz na wizerunek swoich produktów, które mają się nie tylko odznaczać wysoką jakością, ale także eleganckim i nowoczesnym designem oraz łatwą aplikacją.ASTOR wierzy, że dla każdej kobiety, która na co dzień mierzy się z wieloma rolami i żyje w szybko zmieniającym się świecie, istotne jest poczucie własnego piękna i wyjątkowego stylu. Misją marki jest dostarczanie kobietom najlepszych ku temu narzędzi. A dowodem na to, że się jej to udało jest fakt, że ASTOR należy od dekad do wiodących marek europejskiego rynku kosmetycznego, koncentrujących się na innowacyjnych i godnych zaufania produktach oraz wskazujących trendy, starając się jednocześnie podkreślać indywidualną urodę kolejnych generacji kobiet.Specjaliści od makijażu, dermatolodzy i inni profesjonaliści wprowadzają innowacje, nowoczesne technologie, receptury i ekskluzywne dodatki do nowych produktów ASTOR. Zespoły odpowiedzialne za badania i rozwój, mające siedziby w Monako i Morris Plains dbają o to, by poszczególne receptury były dostosowane do każdego rodzaju skóry i dla kobiet w każdym wieku. Ponadto, ASTOR ciągle śledzi rynek pod kontem potrzeb kobiet na dane produkty, dzięki czemu zawsze oferuje produkty nowoczesne, niezwykle skuteczne i spełniające wymagania tych najbardziej wymagających klientek.Kosmetyki kolorowe marki ASTOR pomagają odkryć kobietom ich naturalne piękno, podążać za najnowszymi trendami w makijażu i ukryć ewentualne niedoskonałości. ASTOR przyniesie ci zawsze to, czego oczekujesz – od podkładów, przez szminki w najmodniejszych odcieniach aż po eyelinery, cienie do powiek i tusze do rzęs najwyższej jakości. ASTOR pomaga kobietom pokazać swoje piękno w sposób  elegancki, naturalny i ciekawy.

A czy Wy próbowaliście już tego produktu ?? Jakie macie spostrzeżenia ? Podzielcie się nimi w komentarzu. Zachęcam do komentowania i wyrażania swoich opinii :)

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3