Braun Lady Style 5160 W&D golarka dla kobiet

By Karolina Zielińska - 10:59

Witajcie moi kochani :)
Pogoda za oknem okropna, ale cóż na to poradzić. W szkole idzie mi całkiem nieźle, większa połowa egzaminów zaliczona, zostały jeszcze tylko 4. W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować niezwykłą Golarkę dla Kobiet Braun Lady Style 5160 W&D, którą jakiś czas temu zakupiłam w mojej ulubionej Perfumerii Internetowej IPerfumy.pl w cenie ok. 150.00 zł.Golarka została umieszczona w kartonowym opakowaniu o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Sama golarka wygląda bardzo kobieco i oryginalnie. Braun LS 5160 to golarka zaprojektowana idealnie dla kobiecego ciała, która umożliwia wygodne golenie na mokro i na sucho. Unikalny system golący to połączenie ruchomej folii i trymera. Ruchoma folia przylega do skóry idealnie dostosowując się do kształtów ciała i ruchów golącego, cały czas pozostając w kontakcie ze skórą. Specjalne nasadki pozwalają dokładnie ogolić poszczególne partie ciała. Do nóg najlepiej nadaje się nasadka OptiShave, która utrzymuje optymalny kąt ustawienia głowicy i napina skórę, by uchwycić włoski jak najbliżej ciała. Golarka idealnie nadaje się też do pach, gdyż zaokrąglony kształt głowicy golącej i lekko zaokrąglony trymer pozwalają na łatwe dotarcie nawet do najbardziej niedostępnych miejsc. Z okolic bikini można precyzyjnie usunąć włosy trymetrem, który zapewnia łatwe strzyżenie, optymalną widoczność i przystrzyga odpowiednio do indywidualnych potrzeb. Nasadka OptiTrim umożliwia dodatkowo skracanie włosów i zamienia Silk&Soft BodyShave w profesjonalną golarką okolic bikini. Oryginalna przystawka SoftStrip napina skórę, by uchwycić włoski jak najbliżej ciała i podnosi nawet najbardziej przylegające włoski, pozostawiając jedwabiście gładką skórę. Trymer długich włosów pozwala na przystrzyganie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zmiękczający pasek EasyGlide zapewnia zaś dokładniejsze golenie i mniej podrażnień. Jego siatkowa struktura plastra miodu wygładza skórę dając lepsze efekty golenia. Gładko zaokrąglona głowica goląca jest idealnie dopasowana do kształtów kobiecego ciała. Szybko i wygodnie ogolisz nie tylko nogi, ale również miejsca wrażliwe, jak pachy czy okolice bikini. 

Plusy :
+ kobiecy i oryginalny wygląd 
+ wygodne golenie na mokro jak i na sucho 
+ system golenia pod wodą 
+ zasilana bateriami 
+ przystosowuje się do kształtów ciała 
+ specjalne nasadki 
+ dokładnie goli poszczególne partie ciała 
+ pozostawia skórę gładką w dotyku
+ łatwe strzyżenie 
+ mniej podrażnień 
+ szybkie i wygodne golenie 
+ atrakcyjna i przystępna cena 
+ szeroka dostępność

Minusy :
- brak 

Zachęcam do zakupu tej maszynki. Ten produkt jak najbardziej wart jest polecenia.Kilka słów o firmie : 
Braun, marka należąca do firmy Procter & Gamble, została założona w 1921 r. przez Maxa Brauna we Frankfurcie w Niemczech. Od początku firma koncentrowała się na ułatwianiu życia i uczynieniu go przyjemniejszym.Na początku produkowała radia, stając się pierwszym producentem radia połączonego z gramofonem. W latach 30. powstało logo Braun, którego używa się do dziś. W 1940 r. Braun opatentował swój pierwszy prototyp golarki dla mężczyzn. W 1950 r. rozpoczęła się seryjna produkcja maszynek. W ten sposób położono fundamenty pod kluczowy segment marki Braun.Mottem marki Braun jest „moc, design i innowacje“.W 1958 r. została założona Szkoła Wyższa Designu w Ulm, a po krótkim czasie Muzeum Sztuki Nowoczesnej W Nowym Jorku przyjęło niektóre produkty Braun jako swoje eksponaty. W 1964 r. otwarto nową Galerię Designu. Od tego czasu Braun otrzymał ponad 100 nagród za design.Braun jest wiodącą marką w dziedzinie innowacji technicznych we wszystkich kluczowych kategoriach i posiada ponad 7000 aktywnych patentów. Głównymi trendami współczesności są jakość, zaufanie, design i innowacja. Kluczowym asortymentem są produkty nazywane zbiorczo „personal care“, a więc produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała. Są to golarki męskie ze specjalnym systemem ostrzy, golarki damskie oraz depilatory, a także urządzenia do strzyżenia włosów.

  • Share:

You Might Also Like

1 komentarze

  1. O cialo trzeba dbać o każdej porze roku 😉 super sprawa ta golarka. Jestes blagierka a jaki jest twój kierunek szkoly ? Handel po opisach w twoich postach uwazam ze wszystko by ci sie udało sprzedac 😉 pozdrawiam cieplutko

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3