Tip Top aktywnie odbudowująca odżywka z metioniną i panthenolem & Tip Top MULTI Wielofunkcyjna odżywka do odbudowy płytki paznokci

By Karolina Zielińska - 13:09

Witajcie kochani ;)
W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować wyjątkowe Odżywki do paznokci ,, Tip Top aktywnie odbudowująca odżywka z metioniną i panthenolem" & ,, Tip Top MULTI Wielofunkcyjna odżywka do odbudowy płytki paznokci 9w1 ", które otrzymałam jakiś czas temu w ramach współpracy od firmy Coloris. Oba te produkty do nabycia w sklepie internetowym Producenta w cenie ok. 7.00 zł za sztukę. 


Odżywki zostały umieszczone w eleganckich, szklanych buteleczkach o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu to 12 ml. Konsystencja idealnie gęsta w barwie mlecznej/żółtawej. Zapach typowo lakierowy, wyrazisty. Dzięki precyzyjnym pędzelkom w bardzo prosty i szybki sposób nałożymy odżywkę na paznokcie, dzięki czemu aplikacja jest bardzo łatwa. 

Tip Top Multi Wielofunkcyjna odżywka do odbudowy płytki paznokci 9w1 :
Wielofunkcyjny kompleks - pomaga w regeneracji płytki, zapobiega mikropęknięciom i rozdwajaniu się paznokci. Unikalna formuła preparatu o szerokim spektrum działania gwarantuje intensywną regenerację paznokci, wzmacnia i pogrubia w znaczący sposób płytkę paznokciową, pomaga w jej regeneracji, zapobiega rozdwajaniu i pojawianiu się mikropęknięć. 

Tip Top aktywnie odbudowująca odżywka z metioniną i panthenolem : 
Odżywka wzmacnia cienkie paznokcie oraz regeneruje słabe i rozdwajające się. Wspomaga proces odbudowy płytki paznokcia oraz odpowiednio nawilża i regeneruję płytkę. Zmniejsza łamliwość oraz przyśpiesza ich wzrost. Obudowuje uszkodzoną płytkę paznokci uzupełniając jej ubytki. Wzmacnia strukturę i pomaga w utrzymaniu właściwego poziomu wilgoci. 

Moim zdaniem oba produkty warte są swojej ceny, uwagi oraz zakupu także polecam z czystym sumieniem. 

Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania
+ duża pojemność
+ regeneruje płytkę 
+ zapobiega mikropęknięciom 
+ wzmacnia i pogrubia 
+ odpowiednio nawilża 
+ zmniejsza łamliwość
+ przyśpiesza wzrost
+ odbudowuje uszkodzoną płytkę paznokci uzupełniając jej ubytki
+ precyzyjny pędzelek
+ łatwa aplikacja 
+ idealnie gęsta konsystencja 
+ wyrazisty zapach 
+ atrakcyjna cena 
+ dostępność

Minusy :
- brak 


Zachęcam do komentowania ;)

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3