Garnier Mineral Invisi Calm antyperspirant & Invisible BWC Floral Fresh Roll on

By Karolina Zielińska - 21:33

Witajcie kochani :)
W dzisiejszym poście chciałabym z Wami porozmawiać o pielęgnacji naszych miejsc intymnych m.in. okolice pach. Często zastanawiamy się jakie produkty w pełni ochronią nas przed brzydkim zapachem czy plamami na ubraniach. Wariantów jest wiele i są na prawdę różne np. antyperspirant, sztyft, roll-on, spray itp. Moim ulubieńcem zdecydowanie są antyperspiranty roll-on i sztyft ( Garnier Mineral Invisi Calm antyperspirant & Invisible BWC Floral Fresh Roll on ), a najlepsze są firmy Garnier. Zawsze kupuję produkty właśnie tej firmy. Te produkty możecie zakupić w mojej ulubionej perfumerii IPerfumy.pl w bardzo przystępnych i atrakcyjnych cenach. Gama zapachowa jest przeogromna więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. 


Antyperspiranty zostały umieszczone w eleganckie, kobiece, plastikowe buteleczki o ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność butelek to 40 ml ( sztyft ) i 50 ml ( roll on ). Konsystencja w postaci sztyftu i płynu. Zapachy bardzo przyjemne i delikatne dla nosa. Oba produkty w bardzo dobry sposób radzą sobie z brzydkim zapachem likwidując go na długi czas. Chroni ubrania przed śladami i plamami. W łatwy sposób pozbywa się efektu sztywnienia materiału lub gromadzenia produktu na materiale w okolicach pach. Rewelacyjne dla kolorowych koszulek, białych oraz czarnych - dla każdego koloru. Moim  zdaniem oba produkty są godne polecenia i zakupicie je za ok. 11.00 zł za sztukę. Ja używam ich regularnie i jak na razie cały czas pozostaję przy tej samej marce.

Plusy :
+ estetyczny wygląd buteleczek
+ duża pojemność
+ wydajne i trwałe 
+ bardzo przyjemne i delikatne zapachy
+ zapobiegają poceniu się 
+ nie pozostawiają plam 
+ nie pozostawiają produktu na materiale 
+ atrakcyjna cena
+ dostępność

Minusy :
- brak O firmie : 

Od ponad 100 lat, Garnier tworzy nowatorskie i łatwo dostępne kosmetyki, które odpowiadają na potrzeby każdego typu urody. Jest obecny w ponad 65 krajach, a swoją siłę odnajduje w młodym i optymistycznym charakterze marki. Założony w 1904 w Blois, Garnier wziął swoją nazwę  od założyciela, Alfreda Amour Garniera. Jego wiedza i kompetencje obejmowały kilka dziedzin i zainspirowały go do stworzenia wielu ikonicznych produktów do pielęgnacji włosów, stylizacji, koloryzacji, pielęgnacji twarzy i ciała, ochrony przeciwsłonecznej oraz antyperspirantów. Jaka jest misja Garniera?
Przybliżanie piękna każdemu, poprzez dzielenie się innowacjami oraz wsłuchiwanie się w potrzeby Konsumentów, stawiając ich w centrum swojej uwagi. Garnier zawsze nadawał potrzebom Konsumentów najwyższy priorytet. Ta staranna, niepodzielona żadnymi granicami uwaga, przyczyniła się do powstania niepowtarzalnej więzi pomiędzy Garnierem a Konsumentem, dzięki której może on tworzyć produkty najwyższej jakości.


Zachęcam do zakupów tym bardziej, że w prezencie otrzymujesz 3% rabatu na zakupy !!! W asortymencie jest wiele ciekawych produktów, które są dostępne w niższych cenach niż w sklepie. Znajdziecie tam idealne produkty dla swoich pociech, partnerów/partnerek, znajomych, rodziny i przyjaciół. Produkty i zestawy idealne na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Testuję i opiniuję po to, abyście wiedzieli jakie produkty moim zdaniem są godne polecenia. Zachęcam do komentowania i wyrażania swoich opinii. Pozdrawiam i do następnego. 


  • Share:

You Might Also Like

1 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3