Gillette Blue II jednorazowe maszynki do golenia 10 szt.

By Karolina Zielińska - 09:50

Witajcie kochani :)
W dzisiejszym poście zaprezentuję Wam Jednorazowe Maszynki do golenia Gillette Blue II, które zakupiłam jakiś czas temu w mojej ulubionej Perfumerii Internetowej IPerfumy.pl. Koszt tych maszynek to tylko 11.65 zł. 


Maszynki zostały umieszczone w eleganckiej saszetce o ciekawym i estetycznym wyglądzie. Pojemność maszynek to 10 sztuk. Maszynki zostały wykonane z plastiku i posiadają chromowaną powłokę, dzięki której ostrza starczają na dłużej. Znajdziemy również pasek nawilżający dla lepszego komfortu. Maszynki wykonane zostały w Polsce. Moim zdaniem to najlepsze maszynki jakie kiedykolwiek używałam, a przetestowałam ich już sporą ilość. Pamiętam, że kiedyś skusiła mnie promocja ( cena jak i opakowanie żyletek) w Biedronce. Kupiłam te żyletki pierwszy i ostatni raz i nigdy więcej ich nie kupię. Podczas golenia nóg tak się pocharatałam, że całe nogi miałam w strupach. Od razu na wejściu poleciały do kosza. Od tamtego dnia kupuję tylko i wyłącznie maszynki firmy Gillette, dzięki którym moje nogi nie będą cierpiały i przeżywały męki. Maszynki przeznaczone są dla mężczyzn, ale niby czemu kobieta miałaby ich nie używać skorą są naprawdę dobre ?? Dla mnie jedyne i niezastąpione od paru miesięcy. Wiem, że dzięki nim nie uszkodzę sobie ciała. 

Dodatkowe informacje :

Depilacja to zabieg usuwania zbędnych włosków z różnych partii ciała przy zastosowaniu jednej z wielu dostępnych metod. Zabiegi te mogą być przeprowadzane zarówno w domu, jak i w gabinetach kosmetycznych. Efekt gładkiej skóry z reguły jest natychmiastowy, jednak, w zależności od użytej metody, mniej lub bardziej trwały.

Z uwagi na sposób usuwania włosków zabiegi dzieli się na:


- depilację, czyli usuwanie części włosa wystających ponad powierzchnię skóry. Jest to najbardziej nietrwała metoda, włoski odrastają już po 2-3 dniach. Jej główną zaletą jest jej bezbolesność. Zaliczamy do niej: golenie maszynką ręczną i elektryczną oraz metody chemiczne,
- epilację, czyli usuwanie włosków wraz z cebulką. Te metody należą do najbardziej skutecznych. Włoski odrastają po 3-5 tygodni i są cieńsze, słabsze i jaśniejsze, a w niektórych przypadkach usuwane są na stałe. Z reguły jednak sposoby te są dosyć bolesne i z tego powodu nie każdy się na nie decyduje. Najbardziej rozpowszechnionymi metodami epilacji są zabiegi z użyciem wosku, pasty cukrowej, depilatorów, lasera i elektrolizy.

Ze względu na trwałość depilację można podzielić na:


- czasową, w której po krótszym bądź dłuższym czasie włoski odrastają. Dzieje się tak w przypadku zastosowania maszynki do golenia, środków chemicznych, depilatorów, wosku oraz pasty cukrowej,
- trwałą, w której włoski zostają usunięte na stałe, m.in. metoda laserowa i elektrolityczna.

Metod depilacji dostępnych na rynku jest wiele. Nie wszystkie jednak nadają się do każdej części ciała, niektóre wymagają dodatkowych zabiegów. W kolejnych rozdziałach zostały przedstawione najważniejsze aspekty najczęściej stosowanych sposobów usuwania zbędnego owłosienia oraz zasady prawidłowej pielęgnacji depilowanej skóry.


Plusy :
+ estetyczny wygląd opakowania 
+ duża pojemność 
+ łatwa aplikacja 
+ chromowa powłoka 
+ pasek nawilżający dla lepszego komfortu
+ atrakcyjna cena 
+ nie tylko dla mężczyzn 
+ szeroka dostępność 

Minusy :
- brak 


Zachęcam do komentowania ( wyrażania swoich opinii )  jak i obserwowania bloga :) Niebawem pojawi się wiele nowości. A wy jakiej metody depilacji używacie ??

  • Share:

You Might Also Like

2 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3