Bezzapachowy zmywacz emalii do paznokci w chusteczkach z dodatkiem ekstraktu ze skrzypu polnego wzmacniającego paznokcie firmy Coloris

By Karolina Zielińska - 21:41

Witajcie kochani ;)
W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować Bezzapachowy zmywacz emalii do paznokci w chusteczkach z dodatkiem ekstraktu ze skrzypu polnego wzmacniającego paznokcie, który otrzymałam w ramach współpracy od firmy Coloris. Ten produkt możecie zakupić w sklepie internetowym Producenta w cenie 6.49 zł.


Saszetki zostały umieszczone w kartonowym pudełeczku o bardzo ciekawym jak i estetycznym wyglądzie. Pojemność opakowania to 5 saszetek ( jedna chusteczka w saszetce ). Chusteczki nie posiadają żadnego zapachu są w 1oo% bezwonne. 1 chusteczka spokojnie starcza na zmycie lakieru z 10 paznokci. Produkt nie zawiera octanów, acetonu, toluenu ani innych substancji o drażniącym zapachu. Zmywacz jest niezwykle wygodny i łatwy w użyciu. Pozwala na dokładnie oczyszczenie płytki paznokcia z każdego, nawet najbardziej odpornego lakieru. Produkt dostarcza mikroelementów oraz nadaje elastyczności i połysk oraz wzmacnia płytkę paznokcia. Zapobiega wysuszaniu i łamliwości. Ma działanie wzmacniające i nabłyszczające. Zmywacz nie wysusza i nie uszkadza płytki paznokciowej jak tradycyjne zmywacze. Nie zastąpiony produkt w czasie podróży i wakacji. 

Plusy : 
+ estetyczny wygląd
+ duża pojemność
+ wydajny jak i trwały
+ bezwonny 
+ produkt nie zawiera substancji o drażniącym zapachu
+ niezwykle wygodny i łatwy w użyciu
+ dokładnie oczyszcza płytkę paznokcia 
+ nadaje elastyczności oraz wzmacnia płytkę paznokcia
+ zapobiega wysuszaniu i łamliwości 
+ ma działanie wzmacniające i nabłyszczające
+ nie wysusza i nie uszkadza 
+ atrakcyjna cena
+ dostępność 

Minusy :
- brak 


Zachęcam do komentowania :)

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3