Lakiery do paznokci Magic Visage Glamour

By Karolina Zielińska - 21:09

Witajcie kochani :)
Jutrzejszy dzień zaczynam od porannego pójścia do pracy. Z góry przepraszam za to, że nie będę z Wami już tak często, ale codziennie po pracy postaram się dodać jakiś nowy pościk. Teraz niestety będę musiała dzielić swoje obowiązki pomiędzy macierzyństwem, a pracą, a wiadomo, że dla młodej mamy nie jest to zbyt proste. Niestety takie jest życie i trzeba się do tego przyzwyczaić. 
Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować pewne Lakiery do paznokci Magic Visage Glamour firmy Editt Cosmetics , które otrzymałam jako gratis podczas zakupów. Lakier możecie zakupić ok. 3.00 zł. 


Lakiery zostały umieszczone w eleganckich, szklanych buteleczkach o ciekawym i estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu to 12 ml. Konsystencja idealnie gęsta o mocno na pigmentowanym kolorze. Dzięki, szerokiemu pędzelkowi w szybki i łatwy sposób zaaplikujemy lakier na płytce paznokcia. Niestety, aby idealnie pokryć paznokcie trzeba nałożyć dwie warstwy lakieru. Lakier w dość szybki sposób zasycha. Utrzymuje się na paznokciach 3-4 dni, po tym czasie odpryskuje bądź się ściera. Nie jest niestety trwały, ale za to wydajny, bo przy moim stosowaniu starcza na dłuższy czas. Niestety nie wiem jaka jest cena tego produktu, ale moim zdaniem nie jest wart zakupu. Odradzam zakupu tego kosmetycznego bubla !!

Plusy :
+ elegancka buteleczka
+ duża pojemność
+ idealna konsystencja
+ precyzyjny pędzelek
+ łatwa i szybka aplikacja
+ szybko schnie
+ utrzymuje się na paznokciach 3-4 dni 
+ atrakcyjna cena 

Minusy :
- trzeba nanieść dwie warstwy, aby idealnie pokryć paznokcie 
- odpryskuje i się ściera
- nie jest trwały
- dostępność 


Zachęcam do obserwowania jak i komentowania bloga :) 

  • Share:

You Might Also Like

1 komentarze

Dziękuję Wam za każdy komentarz <3